Oppo Enco Free 2 Özellikleri

0
67
Oppo Enco Free 2 Özellikleri
Oppo Enco Free 2 Özellikleri

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Oppo Enco Free 2 Özellikleri; Oppp enco free 2 ürünü kişiselleştirilmiş bir ürün olarak sunulur. Yani teknolojik harikalar ile donatılmış bir üründür. 42 db ye kadar derinleşmiş olan gürültüyü aktif bir şekilde engelleyebilir. Eş ayarlı olan bir sistemi vardır. Suya karşı da oldukça dayanıklıdır.  Sert bir darbe aldığı zaman kolaylıkla bozulma gibi bir durum yaşamaz. Üstelik sert bir zemine düştüğü zaman da etkilenme oranı çok azdır. Bu açıdan garantili ve oldukça da kullanışlı olan bir ürün sizi bekler. Şarj edildikten sonra tam 30 saate kadar kesintisiz olarak müzik dinleme imkanını size verir. Sadece müzik dinlemede değil birçok ses dosyasını da buradan takip edebilirsiniz.

Oppo Enco Free 2 Özellikleri

Oppo Kablosuz Kulaklık
Oppo Kablosuz Kulaklık

Ürünü kulağınıza taktıktan sonra dışarıdan gelen sesler anında önlenir. Yani kulak için uyarıcı olan bir etkisi vardır. Bu yüzden kullanım aşamasında kulak ile bütünleşip sadece ses dengesini ayarlar ve sunar. Sesin dışarıya yayılmasını da önler. Sesi sadece kulağa iletir. Bu yüzden kişiselleşmiş olan bir üründür.

İlginizi Çekebilir!  Sağ Üst Köşedeki Telefon Simgesi OPPO

Kulak içi bir kulaklık olduğu için taktıktan sonra düşmesi veya sık sık çıkması gibi bir durum da söz konusu olmaz. Bu yüzden aktif bir kullanım imkanını bu ürün ile elde edersiniz. Kullanmadan önce şarj etmeniz gerekir. Şarj ettikten sonra tam bir günden fazla olacak şekilde kesintisiz ürünü kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Teknolojisi ile Oppo Enco Free 2

Ürün kişiselleştirilmiş bir teknolojiye sahip olduğu için kullanım aşamasında sadece sizle bütünleşerek sesleri sunar. Soğuk havaya karşı her hangi bir etki ve uyarılma durumu da söz konusu olmaz. Müziği net bir şekilde sunma özelliği vardır. Kesinti yaşama ya da donmanın meydana gelmesi gibi bir durum da söz konusu olmaz.

Sesi en kaliteli ses sistemi ile birlikte sunar. Kulakta kaldığı zaman uyusanız bile kulağa rahatsızlık vermez. Kulakta ağrıma ve kızarma durumu meydana gelmez. Çünkü dış yapısı yumuşak bir çeper ile kaplıdır. Uzun süreli ve garantili bir kullanım ile bu son teknolojik harikaya sahip ürünü elde edebilirsiniz.Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz