Oppo Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı - Enco Free - Oppo Forum
e
sv

Oppo Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı

1251 okunma — 20 Ocak 2020 09:41
Oppo Kablosuz Kulaklık Enco Free

Oppo, son zamanlarda müthiş atağı ile teknoloji sektöründe adından söz ettirmeye başladı. Özellikle ülkemizde Sıla ile çekimleri gerçekleştirilen reklam filmleri ile ülkemizdeki kullanıcılarıyla buluştu.

Oppo düzenlediği etkinlik daha önce özelliklerinden bahsettiğimiz Reno 3 isimli telefonunun dışında Enco Free ismi verilen kablosuz kulaklığını da tanıttı.

Oppo Enco Free

Görüntü olarak neredeyse Airpods’lara ikizi kadar benziyor. Özellikleriyle de göz dolduran Enco Free bir hayli ilgi göreceğe benziyor. Yapay zeka teknolojisi ile gürültü önleme özelliğinin bulunduğu kulaklık tek şarjla 25 saat kullanım imkanı sağlıyor.

Kulaklıkların her biri 31 mAh bataryaya sahip ve 5 saatlik kesintisiz kullanım sağlıyor. 410 mAh bataryaya sahip kulaklıklar 70 dakikada şarj oluyor. Ses açmak ve şarjı değiştirebilmek için kulaklık üzerinde bulunan kaydırmalı özellikte bir hayli kolaylık sağlıyor. 3 farklı renk seçeneği bulunan kulaklıkların renkleri ise şöyle:

Oppo Kablosuz Kulaklık

Oppo Kablosuz Kulaklık

Oppo Kablosuz Kulaklık Enco Free Fiyatı

31 Aralık tarihinde Çin’de satışa çıkacak olan kulaklığın ülkemize ne zaman geleceği konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Çin’deki fiyatı ise 699 yuan (590 TL + vergiler) olarak belirlenmiş.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Surviver 2020'nin Ana Sponsoru Oldu!

Twitter sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Oppo Forum Twitter Sitemiz ile ilgili tüm haberlere anında erişebilmek için takipte kalın.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli