Oppo ColorOS 7 İlk Görüntüler - Oppo Forum
e
sv

Oppo ColorOS 7 İlk Görüntüler

1663 okunma — 20 Kasım 2019 07:39
ColorOS7

Oppo birbirinden güzel ve özellikleri ile beğeni toplayan yeni telefonlar çıkartmaya devam ederken, yeni arayüzü olan ColorOS 7 hakkında önemli sızıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni Oppo ColorOS 7 arayüzü görüntüleri sızdırıldı!

ColorOS 7 İlk Görüntüler

Oppo ColorOS7

Oppo ColorOS7

Weibo’da Oppo’nun yeni işletim sistemi ile ilgili birçok sızıntı ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Oppo Reno 3 fiyatı ve özelliklerinin sızdırılmasının ardından, şirketin yeni arayüzünün ekran görüntüleri de Weibo üzerinde paylaşıldı.

Şirket yeni arayüzün hangi özellikler ile birlikte geleceğini resmi olarak açıklamamış olsa da, ColorOS 7’nin detaylarını ortaya çıkartan ve özellikler konusunda fikir veren ekran görüntüleri ortaya çıktı. ColorOS 7’nin en belirgin özelliklerinden biri şarj ve geçiş animasyonları olacak gibi duruyor. Yeni arayüz Android 10 tabanlı bir şekilde gelmesiyle birlikte, yeni simgeler ve bildirim çubuğu tasarımı da sunacak.

Ayrıca tüm uygulamaların ana ekrana yerleştirildiğini ve uygulama çekmecesi olmadığını da ekran görüntüleriyle görebiliyoruz. Ancak bu yeni sürümün kullanıcıların uygulama çekmecesi ve ana ekran tasarımı arasında geçiş yapmasına izin vermeyeceği anlamına gelmiyor.

İlginizi Çekebilir!  Oppo K10 Pro Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Oppo ayrıca, ColorOS 7’nin yeni bir Game Boost sürümü ile birlikte geleceğini belirten bir oyun temasıyla ilgili de Weibo’da kısa bir video paylaştı.

https://www.youtube.com/watch?v=03yBihy62kQ

Oppo dışında, Realme akıllı telefonlarının ColorOS da çalıştığını söylememiz gerekiyor. Ancak ColorOS 7, şirketin kendisi için hazırladığı bir arayüz olmasından dolayı, Realme akıllı telefonlarda daha farklı bir tasarımla karşımıza çıkabilir.

Forum Sitemize uğradınız mı? Oppo Forum

Twitter Sayfamızı Takip Etmeyi Unutmayın! Oppo Forum TwitterOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Semih 4 yıl önce
  • Malesef oppo bu gidişle buyuyemeyecek pazarda 2018 Kasım’da çıkan rx17 Neo 2 sene klasik anroid telefonlar gibi güncel kalır diye aldık anroid 9 u en son bize verdi onu geçtim 2. Senesinde android 10 desteğini vermeyecekler listede yok 2 sene bile güncel tutmuyorlar telefonu tasarım yazılım güzel ama şuan müşteri kaybettiler