Oppo A5 2020 Tv Ekran Yansıtma - Oppo Forum
e
sv

Oppo A5 2020 Tv Ekran Yansıtma

513 okunma — 05 Kasım 2022 00:36
Oppo A5 2020 Tv Ekran Yansıtma

Oppo A5 2020 Tv  Ekran yansıtma, telefondaki işlemleri bir akıllı TV cihazında kablosuz bağlantı üzerinden yönetme kolaylığı sağlar. Böylece masaüstü bilgisayar kullanmadan geniş bir ekranda video izleyebilir, müzik dinleyebilir ve özellikle sosyal ağlarınızı kullanabilirsiniz.

Telefon ekranınızı TV veya bilgisayar gibi büyük bir ekrana yansıtmak istiyorsanız, Oppo A5 2020 TV Ekran Yansıtma’yı kullanmayı düşünmelisiniz. Hizmet, telefondaki işlemleri akıllı bir TV cihazında kablosuz bağlantı yoluyla yönetme kolaylığı sağlar. Böylece masaüstü bilgisayar kullanmadan geniş ekranda video izleyebilir, müzik dinleyebilir ve özellikle sosyal ağlarınızı kullanabilirsiniz.

Dilerseniz öncelikle Oppo A5 2020 Özelliklerine değinelim;

Oppo A5 2020 Özellikleri

Oppo A5 2020 Özellikleri ve Fiyatı

Oppo A5 2020 Özellikleri ve Fiyatı

  • Oppo A5 2020, 2GHz sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 665 işlemci tarafından desteklenmektedir. 4GB RAM vardır.
  • Oppo A5 2020, Android 9 Pie çalıştırıyor ve 5000mAh pil ile çalışıyor.
  • Kameralar söz konusu olduğunda, Oppo A5 2020’nin arkasında f/1.8 diyafram açıklığına sahip 12 megapiksel birincil kamera; f/2.25 diyafram açıklığına sahip ikinci bir 8 megapiksel kamera ve f/2.4 diyafram açıklığına sahip üçüncü bir 2 megapiksel kamera bulunuyor
  • Arka kamera kurulumu otomatik odaklamaya sahiptir. Özçekimler için ön tarafta f/2.05 diyafram açıklığına sahip 8 megapiksel kamera bulunuyor.
  • Oppo A5 2020 Oppo A5 2020, Android 9 Pie tabanlı ColorOS 6’yı çalıştırır ve özel bir yuva ile microSD kart (256 GB’a kadar) aracılığıyla genişletilebilen 64 GB dahili depolama alanına sahiptir.
  • Oppo A5 2020, 2GHz sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 665 işlemci tarafından desteklenmektedir.
İlginizi Çekebilir!  Oppo Reno 5K İncelemesi

Ekran Yansıtmayı Etkinleştirme Nasıl Yapılır?

Telefonunuzda ekran yansıtmayı etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Telefonunuzun bildirim gölgesinden Ayarlar menüsünü açın (ekranın üst kısmından aşağı kaydırın).
  • Bağlantılar > USB Aksesuarları > Medya Cihazları > Yansıtma ve Oyun > Ekran Yansıtma > Yansıtmayı Başlat!

Oppo A5 2020 TV Ekran Yansıtma Nasıl Yapılır?

Öncelikle TV’nizin ekran yansıtma ile uyumlu olduğundan emin olmanız gerekiyor. TV’nizin ekran yansıtmayı destekleyip desteklemediğini Televizyonunuzun web sitesini ziyaret ederek kontrol edebilirsiniz.

İlk adım telefonunuzu bir HDMI kablosu ile akıllı televizyona bağlamak. İkinci adım ise Google Play Store ya da App Store’dan ücretsiz uygulamayı indirip akıllı telefonunuza ya da tabletinize yüklemek. Daha sonra her iki cihazda da uygulamayı açın ve TV’nizin Wi-Fi şifresini girin. Bağlandıktan sonra, telefonunuzu TV ekranınızdan kontrol edebileceksiniz.

Bir akıllı telefonunuz olduğunda, telefonunuzun ekranını akıllı bir TV’ye veya ekran yansıtmayı destekleyen başka bir cihaza kolayca yansıtabilirsiniz. Miracast’ı yükledikten ve telefonunuzu TV’ye bağladıktan sonra, masaüstü bilgisayar kullanmadan büyük bir ekranda video izleyebilir, müzik dinleyebilir ve hatta sosyal ağları kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Find X5 Pro Telefon Özellikleri

Ancak, ekran yansıtmayı desteklemeyen bazı telefonlar var, bu nedenle bir Oppo A5 2020’ye sahipseniz ve onu TV’nize yansıtmak istiyorsanız, size iyi haberlerimiz var: bu çok basit! İşte nasıl yapılacağı:

Telefonunuzu Miracast yazılımı ile bağlayın (Google Play Store’dan indirin) ve ardından telefonunuzu bir HDMI kablosu ile TV’ye bağlayın. Bu işlemle ilgili en iyi şey, çok fazla çaba gerektirmemesidir – sadece her iki cihazı da açın ve nasıl gittiğini kontrol edin! Her şey amaçlandığı gibi çalışıyorsa, tebrikler! Şimdi TV‘nizde video izlemenin keyfini çıkarın!

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli