LD Player - İndir ve Yükle | Oppo Forum
e
sv

LD Player

1393 okunma — 24 Ekim 2020 12:01
LD Player

LD Player masa üstü bilgisayarlarda oyun oynanmasını sağlayan bir emülatör olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle android işletim sistemini destekleyen bir emülatör olmakla birlikte yüksek performanslı oyun oynamanızı sağlamaktadır. Sadece bilgisayarda bulunan oyunlar için değil aynı zamanda telefonunuzda bulunan oyunları da oynamanızı sağlamaktadır. Mobil cihazınızı bilgisayara bağladıktan sonra uygulama mağazası olan google play store üzerinden oyunları bilgisayarınıza indirebilir ve LD Player sayesinde oynayabilirsiniz. Tasarımı ise çok işlevli olmakla birlikte ara yüzü de kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Bu sebepten dolayı da kullanımı oldukça basit olmakla birlikte aynı zamanda pratiktir. Özellikle mobil oyunlarla olan uyumu tartışmasızdır.

LD Player Nedir?

Akıllı telefonlarda indirilip oynanan bütün oyunları aynı zamanda bilgisayar ortamında da oynanmasını sağlayan LD Player ile oyunlar daha da keyifli olmaktadır. Bu emülatör sadece android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonlar için geçerli olmaktadır. Emülatör olarak bilinse de aslında işletim sistemi simülasyonu olarak da bilinmektedir. Telefonda bulunan oyunları bu işletim sistemi vasıtası ile bilgisayara yansıtmaktadır da diyebiliriz. Özellikle son dönemlerde birçok kullanıcı tarafından oldukça fazla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. En güzel avantajlarından biri de telefon şarjının bitmesine engel olmasıdır. Özellikle oyun oynarken kullanıcılar telefonlarının şarjının çabuk bitmesinden ve çok ısınmasından şikâyet ederler. Bu emülatör sayesinde böyle bir problem de ortadan kalkmış olmaktadır.

LD Player

LD Player

LD Player Nasıl Kurulur?

LD Player kurulumu için her türlü program, oyun ve apk indirmek için tavsiye ettiğimiz www.indirshop.com web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu site üzerinden arama kutusunu kullanarak içeriğe ulaşıp kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı indirme için aşağıda ayrıca link paylaşıyoruz. Öncelikli olarak indirme işlemini yapmanız gerekir. Daha sonrasında kurulum aşamaları adım adım karşınıza çıkacaktır. Sitesinde bulunan indirme butonuna tıkladığınızda masa üstüne indirmiş olacaksınız. Ardından indirilen dosyayı klasörden çıkararak kurulumunu yapabilmeniz mümkündür. Tıpkı diğer bütün program ve uygulamalar gibi LD Player ında kurulumu son derece hızlı ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Resmi sitesi dışında daha birçok sitede de kurulumu ile ilgili detaylı videolar bulunmaktadır. Bu videoları da izleyerek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kurulumunu gerçekleştirdikten sonra telefonunuzu bilgisayara bağlayarak oyunlarınıza giriş yapabilirsiniz. Daha yüksek oyun performansı ise oyunların daha hızlı çalışmasını sağlar.

İlginizi Çekebilir!  Dizipal142 Giriş

LD Player Nasıl İndirilir?

LD Player indirmek için buraya tıklayıp (LD Player İndir) açılan site üzerinden sol menüden indir kısmına tıklayıp hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. Tıkladığınız zaman application dosyası masaüstüne inmeye başlar. Yükleme işlemi kısa sürede gerçekleşir. Daha sonrasında ise kurulum aşamasına geçilir. Karşınıza çıkan yönergeler doğrultusunda kurulumunu da yaptıktan sonra telefonunuzu bilgisayara bağlayarak oyunlarınıza giriş yapabilirsiniz. Üstün performansı ile birçok oyunu kaliteli ve hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz. Bütün bu bahsedilen bilgiler android tabanlı sistem için geçerlidir.

Daha fazla android emülatör indirmek için burayı tıklayın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli