Karabağlar Arçelik Teknik Servis Hizmetleri - Oppo Forum
e
sv

Karabağlar Arçelik Teknik Servis Hizmetleri

745 okunma — 27 Ekim 2020 19:01
Karabağlar Arçelik Teknik Servis Hizmetleri

Günümüz teknolojisinde tüketiciği elektroniği ile iç içe yaşamaktayız. Karabağlar Arçelik Servisi firmamız 10 yılı aşkın süredir. İzmirin karabağlar ilçesinde özel olarak teknik servis hizmeti vermektedir. Klima, beyaz eşya, kombi, buzdolabı, televizyon, ocak, doğalgaz, petek temizleme, panel değişimi, klima yer değişimi, montaj bakım anakart tamiri gibi işlemlerinizde siz değerli karabağlar tüketicilerine hizmet vermektedir. Profesyonel servis anlayışımız ve önem verdiğimiz müşteri memnuniyeti üzerine faaliyetlerini sürdüren bir firmayız.

"<yoastmark

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Isıtma sistemlerinin başında gelen ev ve işyerlerimizde ısıtma amaçlığı kullanmakta olduğumuz kombilerimizin her yıl periyodik bakımlarını yaptırmamız gerekiyor. Kombi bakımlarında yapılması gereken bazı işlemlerden sizlere bahsetmek istiyorum. Kombi Bakımında neler yapılır? Öncelikle cihazın suyu boşaltılırak gaz vanası elektrik hattı kapatılır güvenliğimiz açısından, daha sonra ön panel kapağımız açılır. Kalorifer ve su tesisatı vanaları kapatılarak cihazın su giriş filitreleri temizlenir, Genleşme tankı havası tamamlanarak, fan temizliği yapılır. Bir sonraki adımda yanma odası temizliği ve ateşleme iyonlarının temizliğini yapabiliriz. Gaziemir arçelik servisi kombi bakımlarınızda sizlere yardımcı olmaktadır. Petek temizliği konusunda yeni tesisatların temizliğe ihtiyacı yoktur. Fakat her 4 yılda bir petek temizliği yapmanızı şiddetle öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Huawei P Smart Z 2020 için sürpriz dönen kamera detayı

Sizlere Nasıl Ulaşabiliriz?

Buca arçelik servisi olarak teknik ve servis konularında bizlere haftanın yedi günü yirmidört saat 0850 305 5220 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz tarih ve zaman aralağından bizlerden randevu alabilirsiniz. Teknik ekip çalışanlarımız sizlere verilen randevu sürecinde bizzat yakından yardımcı olucaktır.  Arçelik Servis firmamız tarafından yapılan tüm işlemler firmamız tarafından bir yıl garantili olarak yapılmaktadır.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli