İnstagram Şifre Yenileme Rehberi - Oppo Forum
e
sv

İnstagram Şifre Yenileme Rehberi

1252 okunma — 07 Aralık 2019 08:51

İnstagram Şifre Yenileme Rehberi

İnstagram Şifre Yenileme Rehberi ile unuttuğunuz parolaları nasıl değiştirebileceğinizi anlatıyoruz. Kullanıcıların şifre değiştirme ile alakalı sordukları soruları cevaplıyor ve sizlere nasıl İnstagram şifre yenileme işlemini yapacağınızı en basit yoluyla anlatacağız.

Yaklaşık 9 yıldır hayatımızda olan ve bir parçamız olmayı başarabilen en ünlü sosyal paylaşım uygulamalarının başında gelen İnstagram her güncellemesi ile kendisini geliştirmeyi başardı. Oluşturduğumuz hesaplar ile yakın çevremiz dahil bir çok farklı insana erişebiliyoruz. Uygulamadan oluşturduğumuz hesaba giriş yaptığımız zaman bir daha’ki girişimizde bizden kullanıcı adı veya şifre istemiyor, bundan dolayı üye olurken koyduğumuz şifreleri çok kolay unutabiliyoruz.

İnstagram Şifre Yenileme rehberimiz’de 2019 güncel olarak bu işlemi nasıl yapabileceğinizi ve kullanıcıların en çok sordukları soruları cevaplayarak anlatacağız.

İnstagram Şifre Yenileme

İnstagram Şifre Yenileme işlemimiz 2019 güncel haliyle sizlere maddeler halinde anlatacağız.

Yukarıdaki butona tıkladıktan sonra karşınıza “Giriş yaparken sorun mu yaşıyorsun?” başlıklı resmi İnstagram hesabı açılacak. Burada şifre yenileme işlemini yapmak istediğiniz hesaba ait E-posta, Telefon veya Kullanıcı Adı girmeniz ve giriş bağlantısı gönder butonuna basmanız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir!  Telegram Bu Kanal Görüntülenemiyor iPhone
İnstagram Şifre Yenileme
İnstagram Şifre Yenileme

Kullanıcı adı girdiğiniz zaman üye olduğunuz mail adresinize örneğin, (a****[email protected]) bir mail gönderilecek. Eğer üye olduğunuz e-posta adresinizi unuttuysanız telefon numaranızı girmeniz daha kolay olacaktır.

Maili Gelmiyor

İnstagram Şifre Yenileme Maili Gelmiyor ise biraz bekledikten sonra tekrar şifre değiştirmeye çalışın. Sunucu yoğunluğundan dolayı bazen mail işlemleri aksayabilir.

İnstagram Şifre Yenileme Maili Gelmiyor sorunu hala devam ediyorsa destek talebi yollayabilirsiniz.

İnstagram Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Yukarıda anlattığımız yenileme işlemi İnstagram şifre değiştirme nasıl yapılır sorusunu cevaplamaktadır. Unuttuğunuz veya değiştirmek istediğiniz şifreleri yukarıdaki link ve anlattığımız şekilde güncel olarak yapabilirsiniz.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli