Adres Başlığı Nedir? Cevaplıyoruz - Oppo Forum
e
sv

Adres Başlığı Nedir? Cevaplıyoruz

1398 okunma — 13 Aralık 2019 16:31

Adres Başlığı Nedir? Cevaplıyoruz

Adres Başlığı Nedir, ne demek, ne işe yarar? gibi soruları cevaplıyoruz. Genellikle sipariş verirken gördüğünüz bu soruyu artık doğru dolduracaksınız.

E-Ticaret siteleri veya herhangi bir form doldururken adres bölümüne adresimizi yazıyoruz fakat bazen Adres Başlığı adında bir bölüm daha olduğunu görüyoruz. Bunu merak ederek nedir diye araştıranlara özel olarak ne işleve yaradığını ve hangi amaca hizmet ettiğini sizlere açıklayacağız.

Siparişlerin bazen adres başlığı yanlışlığı yüzünden doğru teslim edilememesi veya iptal edilmesine kadar can sıkıcı sonuçlara yol açabiliyor. Hem tüketicileri doğru bilgilendirmek hemde sektörü daha kullanışlı hale getirmek adına böyle ayrıntıları küçümsememek ve öğrenmek gerektiğini unutmayın.

Adres Başlığı Nedir?

Adres Başlığı Nedir?
Adres Başlığı Nedir?

İnternet üzerinden alışveriş yapmaya kalktığınız zaman dolduracağınız formlarda göreceğiniz bir alan olduğu için herkesin bilmediği fakat öğrenmek istediği Adres Başlığı Nedir sorusunu cevaplıyoruz.

E Ticaret sitelerinde bir ürün beğendiğimiz ve satın alma işlemini gerçekleştirdiğimiz durumlarda veya İnternet sitelerinde form doldururken çoğunlukla her sitede bulunan Adres Başlığı alanının önemsiz olduğunu düşünebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Mehmet Barlas Twitter Hesabı 2023: Son Dakika Gelişmeleri

Adres Başlığı, sipariş verdiğiniz ürünün geleceği adresi kısaca konumunuzu açıklamanız için kullanılır. Ürünü size getirecek olan kargo çalışanı kuryelerin adrese geldikleri zaman kafaları karışabiliyorlar. Adres başlığı bölümüne adresini yazdığınız yerin Ev, Ofis veya İş yeri tarzında başlığını yazmanız gerekmektedir.

Yani kısaca, Adres Başlığı: ürünün geleceği adresin bir ev, ofis veya iş yeri olduğunu belirtmeniz gerekiyor. Bunun sebebi ise kuryenin daha rahat bir şekilde sizi bulması ve teslim etmesinden kaynaklı. Eğer bu kısımları boş bırakır veya yanlış doldurursanız siparişiniz teslim edilmediği zamanlarda suçlamalarda bulunamazsınız.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli