İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur? - Oppo Forum
İnternet Ortamındaki Kişisel Bilgiler Nasıl Silinir?

Sıradaki içerik:

İnternet Ortamındaki Kişisel Bilgiler Nasıl Silinir?

e
sv

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

1456 okunma — 05 Aralık 2020 01:36
İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur? OppoTr.Com

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur? Yazımızda bu soruya cevap vereceğiz. Umarım yazımız bilgilendirici olur, herhangi bir sorunuz var ise yorum yaparak sorabilirsiniz.

Bir çok insan günümüzde sürekli değişen teknolojiye uyumaya çalışan insanlarız. Günümüzde 1 yaşındaki çocuk dahi telefon ve tabletleri alarak açıp oyun oynayabilmektedirler. Uzakta bulunan dedemiz, teyzelerimiz ve daha bir çok akrabamız ile telefon sayesinde görüntülü bir şekilde konuşuyoruz.

Kısacası konunun özüne gelirsek günümüzde teknoloji bir çoğu işimizi kolayca yapmamıza olanak sağlamaktadır. Fakat bazen sadece işimizi kolaylaştırmak yerine zorlaştırabiliyor. Yukarıda bir çok bahsettiğimiz konu teknolojinin iyi tarafları.

İnternet alemi çok bir dünya kötü niyetli bir çok insan bizlerle sosyal medya sayesinde iletişim kurabilmektedirler. Bu durumda bir çoğumuz hesabımı kapatıyoruz.  Fakat tek bu duruma bağlamak saçma olur çabuk tükettiğimiz için çabuk şekilde sıkıla biliyoruz bu nedenle sosyal medya’da bulunan tüm bilgilerimizi veya fotoğraflarımızı silme çabasına giriyoruz.

Sorun ne olursa olsun bir çoğumuz bazı yaşadığımız sorunlar sebebi ile bazı kararlar verip hesabımızı kapatabiliyoruz.

İlginizi Çekebilir!  Instagram Otomatik Beğeni ve Hikaye İzleme Satın Al

İnstagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

İlk önce yapmamız gereken bilgisayarımızdan Instagram hesabımıza giriyoruz. Girdikten sonra profil  ayarlarına giriyoruz ve profili düzenle kısmına tıklayarak en aşağıya iniyoruz , sağ alt kısımda ”hesabımı geçici olarak kapat” seçeneği göreceğiz oraya tıklıyoruz.

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram Hesap Dondurma

Bu seçeneğe tıkladıktan sonra hesabınız dondurmak için son bir şifre girme işlemi karşınıza çıkar.  Fakat unutmamız gereken bir şey bu butona tıkladığınızda hesabınız silinmiyor,sadece siz bir daha giriş yapana kadar hesabınız geçici olarak dondurulur.  Yani hesap tamamen kapanmaz, henüz instagram hesabı tamamen silmek için bir adım atmış değil. Facebook’ta bulunduğu gibi hesabı tamamen silemeyiz sadece geçici olarak dondururuz. Geçici olarak dondurduğunuz zaman fotoğraflarınız, beğenileriniz bir yere gitmez hep aynı kalır. Arkadaşlar ”Hesabımı Geçici Olarak Kapat” seçeneğine tıkladıktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi bize şifre soracaktır.

İnstagram Hesap Dondurma

İnstagram Hesap Dondurma

Evet buradan hesabımızı kapatma nedenini seçip kapatabiliriz. Arkadaşlar instagram’da hesabınızı 1 hafta 1 kez olmak üzere geçici olarak dondurabilirsiniz. Instagram hesabı nasıl dondurulur? başlıklı yazımız umarım yararlı olmuştur sorularınızı aşağıdan yorum yaparak sorabilirsiniz.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli