İnstagram Gece Modu Nasıl Kapatılır? - Oppo Forum
e
sv

İnstagram Gece Modu Nasıl Kapatılır?

2999 okunma — 07 Aralık 2019 08:56

İnstagram Gece Modu Nasıl Kapatılır?

İnstagram Gece Modu Kapatma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda sizlere kısaca ondan bahsedeceğiz. Binlerce kişinin yeni özelliği deneyip beğenmemesi ile başlayan karanlık mod kapatma işlemi aslında yeni bilinen bir işlem değil.

İnstagram Gece Modu kullanışlı ve göz yormuyor fakat gündüzleri karanlık teması ile işleri karıştırıyor. Android veya İOS işletim sistemleri mobil cihazlarınızda Gece Modu özelliğini kapatmak için yapmanız gereken işlemi aslında sizlerde biliyorsunuz.

Sizlerde biliyorsunuz dememin sebebi “Nasıl açtıysan, öyle kapat” sözünde saklı. İnstagram Gece Modu özelliğini açarken cihazımızın ayarlarından gece modunu aktif etmemiz gerekiyor, bunu kapatmak içinde yine telefonumuzun ayarlarından bu modu pasif hale getirmemiz yeterli olacak.

İlerleyen güncellemeler ile birlikte İnstagram içerisinde gece modunu açmamızı ve kapatmamızı sağlayacak bir sistem gelecek fakat şuan için bu mod telefonumuz ile uyumlu olduğu için telefonumuzda gece modu açıkken uygulamada kendisini koyu temaya alıyor.

İnstagram Gece Modu Kapatma İşlemi

İnstagram Gece Modu nasıl kapatılır yukarıda size açıkladık fakat bu işlemi en rahat şekilde nasıl yapacağınızı anlatacağız. İlerleyen güncellemeler ile bu işlemi yapabileceğiniz bir bölüm eklenecek ve oraya rahatlıkla ulaşabilmenizi sağlamak adına bir buton ekleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir!  Reeder Bir Alana Bir Bedava 2024

Eğer bu özellik geldiği zaman İnstagram Gece Modu Kapatmak isterseniz yukarıdaki bağlantı sayesinde bunu rahatlıkla yapabileceksiniz.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli