İnstagram Dondurma ve Kalıcı Silmek Nasıl Yapılır? - Oppo Forum
e
sv

İnstagram Dondurma ve Kalıcı Silmek Nasıl Yapılır?

674 okunma — 17 Mart 2021 20:49

Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşma uygulaması olan Instagram’a kısa bir mola vermek ya da tamamen kurtulmak istiyorsanız; Instagram dondurma ve hesap silme rehberimizi inceleyin.

Bu makalemizde sizlere çok kolay bir şekilde Instagram dondurma ve silme işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız.

Bildiğiniz üzere Instagram Dünya çapında 800 milyondan fazla insanın kullandığı en popüler sosyal medya araçlarından birisi. Instagram fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak ve kimin neler yaptığını görmek için harika bir yerdir. Ayrıca ilgi alanlarınız ile ilgili fotoğraflarada ulaşabilirsiniz; hayvanlar, yiyecekler ve ünlüler gibi.

Eğer Instagram’ı deneyip size göre olmadığına karar verdiyseniz veya bir sebeple dolayı bundan kurtulmak istiyorsanız, instagram dondurma veya instagram hesap silme işlemlerinin nasıl yapıldığını merek ediyor olabilirsiniz. Bununla alakalı olarak dondurma ve silme işlemlerini yapmak için mobil uygulamanın ayarlarına göz attıysanız herhangi bir şey görmemiş olabilirsiniz.

Instagram hesabınızı silmek istideğinizden eminseniz aşağıdaki talimatları izlemeye devam edin. Eğer hesabınızı kalıcı olarak silerseniz tüm fotoğraflarınızıda kalıcı olarak kaybedeceğinizi unutmayın. Bunu yaşamak istemiyorsanız hesabınızı geçici olarak kapatmayıda düşünebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağınıda aşağıda sizlere göstereceğiz.

İlginizi Çekebilir!  Touch Down Metaponto Nefesini Tut 2 Full HD film izle

1- Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Telefonunuzdaki Instagram uygulaması ile hesabınızı silemez ve donduramazsınız. Bu işlemi yapabilmek için telefonunuzun, tabletinizin ya da bilgisayarınızın tarayıcısını kullanmanız gerekli. Yapılması gereken işlemleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

  • Öncelikle hesap silme linkine tıklayarak Instagram hesabınıza giriş yapın.
  • >>> Hesap Silme Linki <<<
  • Daha sonra yukarıda resimdeki gibi Instagram size hesabınızı neden sildiğiniz hakkında bir anket yapacaktır. Yapacağınız seçimlere göre size tavsiyelerde bulunur. ‘Başka bir şey’ seçeneğini seçebilirsiniz. Şifrenizi girdikten sonra ‘Hesabımı kalıcı olarak sil‘ butonuna basarak Instagram hesabınızı silebilirsiniz.

2- Geçici Olarak Instagram Dondurma

Fotoğraflarınızı kaybetmek istemiyorsanız ve daha sonra kullanmaya devam etmeyi düşünüyorsanız, Instagram dondurma işlemi geçici olarak ara vermek için iyi bir çözümdür. Hesabınızı dondurmak için aşağıdaki adımları inceleyin.

  • Öncelikle Instagram dondurma linkine tıklayın ve giriş yapmamış iseniz giriş yapın.
  • >>> Hesap Dondurma Linki <<<
  • Aynı şekilde Instagram bu sayfada da hesabını neden kapatmak (dondurmak) istediğinizle alakalı bir anket yapacak ve hesabınızı haftada 1 kez dondurabileceğiniz konusunda sizi uyaracak.
  • Hesabınızı neden kapatmak istediğinizi seçeneklerden seçin ve şifrenizi yazarak, ‘Hesabı Geçici Olarak Kapat’ butonuna tıklayın. Geçici olarak kapatılan hesabınızı yeniden açmak için Instagram hesabınıza giriş yapmanız yeterli, hesabınızı kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli