İki yeni eğitim kanalı Tivibu’da - Oppo Forum
e
sv

İki yeni eğitim kanalı Tivibu’da

1139 okunma — 13 Ocak 2020 22:44

İki yeni eğitim kanalı Tivibu’da

Tivibu “Da Vinci Learning” ve “English Club TV” kanallarıyla içeriğini zenginleştirdi

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in yeni dönem tv platformu Tivibu, kullanıcılarına daha zengin bir içerik sunmak için kanal sayısını artırmaya devam ediyor. Bilinen ulusal kanalların yanı sıra, özel tematik kanallarla zenginleştirilen Tivibu’da 2 yeni eğitim kanalı yayına başladı. Eğlendirirken öğreten bir TV izleme deneyimi sunan “Da Vinci Learning” kanalı ile İngilizce öğrenenlere yönelik bir eğitim kanalı olan “English Club TV”, Tivibu’nun renkli dünyasında yerini aldı.

Türkiye’de televizyon yayıncılık anlayışını tamamen değiştiren ve yeni bir Teknoloji kullanarak televizyonun kontrolünü izleyiciye veren Tivibu platformu, yüzlerce kanal ve binlerce içerikten oluşan servislerini yeni kanallarla geliştirmeye devam ediyor. Bilinen ulusal kanalların yanı sıra özel tematik kanallara da yer veren Tivibu’da iki yeni eğitim kanalı yayına başladı.

Bu kanalların ilki olan “Da Vinci Learning”, Tivibu Ev ve Tivibu Web’de 153. sırada yayınlanıyor. “Da Vinci Learning”, çocuklar başta olmak üzere her yaşa yönelik hazırlanan bilim ve eğlence programlarıyla, eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşatıyor. “Da Vinci Learning” kanalında meraklı zihinler için tarihten biyolojiye, sosyolojiden fiziğe kadar birçok farklı alanda programlara yer veriliyor.

İlginizi Çekebilir!  Hibrid Bulut İçin NetApp'ten Depolama Altyapısı

Tivibu’ya eklenen bir diğer kanal olan “English Club TV” ise İngilizce öğrenmek isteyenlere yönelik yayınlar yapıyor. Farklı yaşlara ve İngilizce seviyelerine yönelik eğitim amaçlı programlar, belgeseller, çizgi filmler, müzik videoları ve hatta uzun metraj filmler yayınlayan kanal, Tivibu Ev ve Tivibu Web’de 154. kanalda yayına başladı.

“English Club TV” de tıpkı “Da Vinci Learning” kanalı gibi Mayıs ve Haziran ayı boyunca Tivibu’da tüm paketlere açık olarak yayın yapacak. Kanal, Temmuz ayından itibaren “Maxi Plus” ve “Full Paket”teki yerini alacak.

Tivibu platformu, Tivibu Ev ve Tivibu Web servislerinin içeriğini, “Da Vinci Learning” ve “English Club TV” kanallarının ardından da zenginleştirmeyi sürdürecek.

Kaynak: TeknolojideOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli