Huawei’den Motorola Razr benzeri telefon çalışması - Oppo Forum
e
sv

Huawei’den Motorola Razr benzeri telefon çalışması

723 okunma — 19 Kasım 2019 08:11

Tüm detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz katlanabilir telefon Motorola Razr benzeri bir model üzerinde Xiaomi yanında Huawei de çalışıyor.


Akıllı telefon tarafında ambargoya rağmen fırtına gibi esen Huawei, ortaya çıkan patent çalışmasına göre kısa süre önce lanse edilen Motorola Razr benzeri dikey katlanabilir yapıyı benimseyen bir katlanabilir telefon geliştiriyor. Geçmiş ile gelecek arasında bir bağ kuran bu yapıyı gerçeğe dönüştürüp dönüştürmeyeceği elbette yüzde 100 kesin olmayan firma, yine de yeni dönem için aktif olarak çalışmalar içerisinde bulunuyor. Patentini aldığı dikey katlanabilir modelinin arkasına dörtlü kurulum yerleştirmiş gibi görünen firma, burada bir periskop kamerası dahi hayal etmiş izlenimi oluşuyor. Dışında yatay olarak ufak bir ekran yer alacakmış gibi duran Huawei imzalı katlanabilir telefon tasarımı, 2020 başında özel bir sürpriz ile karşımıza çıkabilir deniyor. Ancak yukarıda da dediğimiz gibi henüz model hakkında kesin konuşulamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, katlanabilir telefon tarafına hızlı bir başlangıç yaptı

Katlanabilir telefon Huawei Mate X, söz verildiği tarihte Çin merkezli olarak ilk defa satışa açıldı. Firmanın resmi internet sitesinden satışa çıkan telefon, belirlenen ilk stoğunu yaklaşık 2.400 dolarlık yüksek fiyatına rağmen bir dakikadan daha kısa sürede bitirmeyi başardı. Burada tam olarak kaç tane satıldığı aktarılmayan telefonun, 22 Kasım tarihinde tekrardan sitedeki yerini alacağı söyleniyor. Bu ikinci satışta da inanılmaz hızlı oranda satılacak gibi görünen Huawei Mate X, Çin’deki zenginleri fazlasıyla etkilemiş gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir!  Minecraft Köy Kodu 2023

İlgili Video

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli