Her elektrikli motosiklet sahibinin almak isteyeceği gölgelik modeli - Oppo Forum
e
sv

Her elektrikli motosiklet sahibinin almak isteyeceği gölgelik modeli

785 okunma — 19 Kasım 2019 08:10

Elektrikli motosiklet modellerinin sayısı gün geçtikçe artıyor. Hemen her gün yeni modeller geliyor. Bu sefer bu modellere özel bir gölgelik karşımıza çıkıyor.


Elektrikli motosiklet modelleri genel olarak birçok kişiye büyük şarj sorunu çıkarmıyor. Genelde şehir içerisinde kullanılan bu popüler ulaşım araçları, birçok sürücüyü gün boyunca gitmek istediği yere rahatlıkla taşıyabiliyor. Bu sürücülerin çoğu bisikletlerini sabaha kadar şarja takıyor ve yeni bir güne başlıyor. Motosola imzalı yeni hazırlanan bir gölgelik modeli ise şarj sürecini değiştirecek gibi duruyor. Çünkü birçok hali hazırda çıkan modele uyarlanabilir şekilde hazırlanan bu gölgelik, bünyesinde yani üstünde güneş panelleri barındırıyor. Burada 100W ve 150W olmak üzere iki farklı versiyon sunuluyor. 150W’lık panelin her gün bağlandığı elektrikli motosiklet modeline yaklaşık olarak 1 kWh enerji aktarabileceği söyleniyor. Bunun birçok modeli tamamen doldurabilecek kadar yüksek olduğu aktarılırken, bu gölgelik ile motosikletiniz park halinde kendisini tamamen doldurabiliyor. Bu sistem özellikle bol güneş alan bölgeler için gerçekten harika görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli motosiklet modelleri elektrikli bisikletler ile birlikte kişisel ulaşımı değiştiriyor

Motosola tarafından geliştirilen bu gölgeliğin henüz ne kadar satılacağı ya da ne zaman satışa çıkacağı bilinmiyor. Yapısı gereği kişilerin önünü de kapatan ve ekstra sürüş güvenliği getiren sistem, gelecek için gerçekten güzel görünüyor. Bu tarz sistemler sayesinde elektrikli motosikletlerin elektrik masrafı ortadan kalkabilir deniyor. Elektrik üretimi konusunda Güneş’ten çok daha fazla oranda yararlanmamız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir!  Dünyanın en hızlı interneti

İlginizi Çekebilir

Sade tasarımlı elektrikli bisiklet arayanlara

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli