Huawei Sound X akıllı hoparlör sızdırıldı; işte detaylar - Oppo Forum
e
sv

Huawei Sound X akıllı hoparlör sızdırıldı; işte detaylar

744 okunma — 19 Kasım 2019 08:08


Huawei Sound X akıllı hoparlör

Huawei, ABD ambargosuna rağmen ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Firmadan yakında Sound X akıllı hoparlör modeli de geliyor.


Apple HomePod gibi akıllı hoparlör modellerinin karşısına dikilen Huawei Sound X, yukarıda ve aşağıda görebileceğiniz üzere silindirik bir gövde yapısına sahip. Resmi olarak 25 Kasım tarihinde lanse edileceği aktarılan ürün, söylendiği kadarıyla 360 derece ses verebiliyor ve 60W gücünde çift subwoofer ile geliyor. Sanal olarak 5.1 surround ses oluşturabildiği aktarılan hoparlör, akıllı özellikler ve ses ayarlama için dört çekirdekli bir işlemciye, 512 MB RAM‘e ve 8 GB dahili depolamaya sahip olacak. Gövdesinin metal olduğu aktarılan modelin, toplam ağırlığı 3,5 kg olarak görünüyor. Sunacağı ses kalitesi büyük merak uyandıran akıllı hoparlör Huawei Sound X, pek ucuz olacakmış izlenimi yaratmıyor. Gerçekten üst düzey “premium” bir ürün yolda bulunuyor.

Huawei Sound X akıllı hoparlör

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Sound X ile Huawei MatePad Pro da gelecek

Huawei MatePad Pro biliyorsunuz tasarımsal olarak yeni nesil iPad Pro modellerini akıllara getiren bir Android tablet modeli. Yuvarlak çizgilere ve ince çerçevelere sahip cihaz, tablet tarafı için bir ilke imza atarak ön kamerasını sol tarafa konumlandırılan bir ekran deliğinde taşıyor, USB-C kullanıyor ve gücünü Kirin 990 işlemci ile 8 GB RAM‘den alıyor. 256 GB’a kadar depolama sunulacağı söylenen MatePad Pro, maalesef bir 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Kutusundan 40W Huawei SuperCharge şarj cihazıyla çıkacak denilen tablet, bu açıdan çok hızlı şarj olabilecek gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir!  Twitter Bildirimleri Nasıl Açılır ve Kapatılır?

İlginizi Çekebilir

Motorola’nın yeni Razr modeli

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli