Android kullanıcılarına anahtarlık boyutunda oyun kumandası - Oppo Forum
e
sv

Android kullanıcılarına anahtarlık boyutunda oyun kumandası

710 okunma — 26 Kasım 2019 14:49

8BitDo, anahtarlık boyutundaki mini oyun kumandası ile başta Android olmak üzere kullanıcılara taşınabilir bir alternatif sunuyor.

8BitDo dikkat çekici aksesuarlarına başta Android kullanıcıları olmak üzere oyun severlerin ilgisini çekecek bir yenisini ekliyor. Mobil oyunların kalitesinin giderek artığı ya da en basitinden oyun bilgisayarlarının hafiflediği, bulut sistemlerinin yaygınlaşma çabasında olduğu şu günlerde oyun keyfini artırmak için bir yanınızda bir de devasa oyun kumandası taşımak istemiyorsanız; 8BitDo’nun yeni kumandası boyutları anahtarlık seviyesine çekiyor. Zero 2, anahtarlık boyutlarında, sempatik bir tasarıma sahip mini bir oyun kumandası. Mavi, sarı ve pembe renk seçenekleri sunan cihaz, Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuza ya da uyumlu cihaza bağlanabiliyor. Kumandanın size ek ağırlığı ise sadece 20 gram.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android, Switch, Raspberry Pi ve daha fazlası

Mini oyun kumandası Android cihazların yanı sıra Nintendo Switch, Windows 7 ve üzeri bilgisayarlar, macOS 10.7 ve üzeri cihazlarla uyumlu. Aynı zamanda Raspberry Pi uyumluluğu da gösteren Zero 2’yi kendi geliştirdiğiniz mobil oyun konsoluyla dahi kullanabilirsiniz. Steam’e de destek veren oyun kumandası için iOS desteği özellikle belirtilmemiş. Ancak iOS 13 ile beraber iPhone modelleri Bluetooth kumanda desteğini geliştirdiği için Zero 2’nin belki uyumluluk kısmı güncellenebilir. Şarj edilebilir bir pille gelen mini oyun kumandası 8 saate varan bir deneyim sunuyor. Tasarım ise hayli basit. Joy-stick’lere yer verilmeyen kumanda da sol tarafta yön tuşları sağ tarafta da kontrol tuşları yer alıyor. Yurt dışında satışa sunulan bu mini cihazın fiyatı ise 20 dolar.

İlginizi Çekebilir!  Arbys Boykot Mu?

İlginizi çekebilir

Android kullanıcılarının beklediği özellikten detaylı ilk tanıtım

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli