Huawei MatePad Pro hakkındaki en önemli bilgi verildi - Oppo Forum
e
sv

Huawei MatePad Pro hakkındaki en önemli bilgi verildi

835 okunma — 19 Kasım 2019 08:12


Huawei MatePad Pro iPad Pro

Huawei MatePad Pro tablet modeli için merak edilen tarih Richard Yu tarafından verildi. Mate 30 Pro sonrası “kanadı kırık” bir model daha geliyor.


Huawei MatePad Pro biliyorsunuz tasarımsal olarak yeni nesil iPad Pro modellerini akıllara getiriyor. Yuvarlak çizgilere ve ince çerçevelere sahip cihaz, Richard Yu‘nun üstü kapalı paylaşımına göre resmi olarak 25 Kasım tarihinde lanse ediliyor. Çin’de düzenlenecek bir etkinlik kapsamında lanse edilecek model, fiyatı haricinde pek fazla sürpriz taşımıyor. Tablet tarafı için bir ilke imza atarak ön kamerasını sol tarafa konumlandırılan bir ekran deliğinde taşıyan cihaz, bağlantı tarafında USB-C kullanıyor ve gücünü Kirin 990 işlemci ve en üstte 8 GB RAM‘den alıyor. 256 GB’a kadar depolama sunulacağı söylenen MatePad Pro, maalesef bir 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Kutusundan 40W Huawei SuperCharge şarj cihazıyla çıkacak denilen tablet, bu açıdan çok hızlı şarj olabilecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad Pro karşına çıkacak Huawei MatePad Pro modelinde Android lisansı olacak mı?

Tabletin ne yazık ki Mate 30 ailesi gibi Android lisansının olması beklenmiyor. Bu da modeli sadece Çin’e özel bırakacak gibi duruyor. Biliyorsunuz Android lisansı olmayan Mate 30 ailesi Android sorunu nedeniyle halen Türkiye gibi bir çok pazarda satılmıyor. Bu açıdan tabletin de buralara uğraması pek beklenmiyor. Bu da gelişmiş model için üzüyor.

İlginizi Çekebilir!  Reis için Bende Varım Com Sitesi Giriş

İlginizi Çekebilir

Samsung telefonların yeni arayüz yapısı One UI 2

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli