Honor V30 Pro ve merak uyandıran Aston Martin detayı - Oppo Forum
e
sv

Honor V30 Pro ve merak uyandıran Aston Martin detayı

712 okunma — 19 Kasım 2019 08:27


Honor V30 Pro Aston Martin

Honor V30 Pro ve V30 modellerin yanında çok özel bi versiyon da geliyor. Bu sefer konunun merkezinde Aston Martin yer alıyor.


Uzun zamandır gündemde olan olan Honor V30 ailesi, 26 Kasım tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Beraberlerinde Honor Watch Magic 2 akıllı saat ile Honor Smart Scale 2 akıllı tartıyı da getirecek telefonların, Aston Martin ortaklığında özel bir versiyonu da tanıtılacak. Aşağıdaki poster ile müjdesi verilen bu detay, sadece tasarımıyla özelleştirilen bir otomobil üreticisi imzalı akıllı telefonun daha yolda olduğunu gösteriyor. Huawei, OnePlus ve OPPO’dan sonra bu sürece dahil olacak Honor, bu sayede ses getirmeyi başaracak gibi görünüyor. Peki Honor V30 Pro başta olmak üzere aile hakkında neler biliyoruz?

Honor V30 Pro Aston Martin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor V30 Pro ve V30, dikkat çekecek modeller

Huawei V30 ailesi, daha önce netleştiği üzere ekrana entegre çiftli ön kamera sistemiyle geliyor. Burada tahmin edebileceğiniz üzere V30 Pro dikkat çekiyor. Bu modelin arkasında sola konumlandırılmış dikdörtgen formunda bir kamera modülü yer alıyor. Burada merkezinde 60 megapiksel kameranın yer aldığı dörtlü kamera sistemi yer alıyor. Bu 60 megapiksel sensörün V30 Pro’ya özel olduğu aktarılırken, telefonu gücünü Kirin 990 5G işlemciden alacağı ve 40W hızlı şarj destekli 4.200 mAh pil üzerine kurulacağı söyleniyor. Normal Honor V30 modelinin ise gücünü Kirin 990‘dan alacağı aktarılıyor. Bu modelin arkasında merkeze konumlandırılmış bir kare modülde yer alan üçlü kamera bulunacak deniyor. Modellerin parmak izi sensörleri ise yan tarafta yer alıyor.

İlginizi Çekebilir!  League of Legends RP Nasıl Satın Alınır?

İlginizi Çekebilir

Geleceği telefonu Xiaomi Mi Mix Alpha

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli