Ana sayfa İnternet Gönderilerim Ana Sayfaya Düşmüyor İnstagram Hatası

Gönderilerim Ana Sayfaya Düşmüyor İnstagram Hatası

55
0

İnstagram Gönderilerim Ana Sayfaya Düşmüyor hatasını alanlar için hazırladığımız yazıyı paylaşma sevinci içerisindeyiz. Son vakitlerde sosyal medya uygulamalarında meydana gelen sorunlar kullanıcıların ilgisini çekmeye başladı. Bu aralarda Google’de arama yapan kullanıcların bir çoğu bu hatayı soran kullanıcılarla dolup taşıyor.

İnstagram Çöktü Mü?

Bir Facebook kuruluş olan İnstagram hergün yeni özelliklerle bizi şaşırtmaya devam ediyor. Önce ana sayfamızda tüm gönderileri gördün diye yazan İnstagram bundan sonra ana sayfamıza keşfetten gönderiler koyuyor. İlgilenebileceğimiz ancak takip etmediğimiz hesaplardan Reels gönderileri keşfetten anasayfamıza düşüren Instagram resmen aklımızı okuyor.

Bu kadar çok özelliği birleşik etmek Facebook gibi büyük bir şirket amacıyla bile zor sayılabilecek nitelikte. İnsanların istediği şeyleri vermek amacıyla onların ilgisini çekmek amacıyla her gün yeni bir fikirle karşımıza çıkıyor.

Gönderilerim Neden Ana Sayfama Düşmüyor? İnstagram Hatası

"<yoastmark

Yukarıda bildirdiğimiz gibi instagramın sık olarak yeni özellikleri denemesi ve bunların entegrasyonu birtakım sorunlara yol açabiliyor. Bir uygulamada bu kadar çok özelliğin bulunması uygulamaya hata payı veriyor.

Gönderilerim Ana Sayfaya Düşmüyor?

Yani gönderilerinizi Ana sayfaya düşmemesinin nedeni İnstagram’ın yeni özelliklerinden kaynaklanmış olabilir. Paylaştığınız ve anasayfaya düşmeyen gönderinizi silip hatanın düzelmesini bekleyebilirsiniz. İnstagram en kısa vakitte problemi çözecektir.

İnstagram Gönderiler Ana Sayfaya Düşmüyor problemiyla alakalı araştırmalarımız devam ediyor.

Okunmaya Değer Yazı!  İŞKUR Sanal İstihdam fuarına 65 bin CV bırakıldıOppo Forum Google News

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here