OPPO Sponsorluklara Doymuyor!

0
596
Oppo Sponsorluklara Doymuyor! Oppotr.Com
Oppo Sponsorluklara Doymuyor! Oppotr.Com

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

OPPO’nun altın sponsor bulunduğu festival, İstanbullulara yeni keşif rotaları da sunacak – OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou: “Dünyada ilk pop-up kamera, ilk motorlu döner kamera gibi teknolojilerimizle pek çok ilke imza attığımız mobil fotoğrafçılık bölümünde bütün hedefimiz, dünyayı tamamıyla yeni bir bakış açısıyla görebilmek ve gösterebilmek”

Oppo Sponsor Oldu!

OPPO, 8-18 Ekim 2020’de 5 değişik mekanda gerçekleşecek, fotoğraf sanatının kuvveti ile değişik bir diyalog ortamı yaratmaya hazırlanan 212 Photography Istanbul’un altın sponsoru oldu.

OPPO‘dan oluşturulan bildirime göre, bu sene 3’üncü kez düzenlenecek 212 Photography Istanbul, 8-18 Ekim’de festivale özel bir rota dahilinde 5 değişik mekanda gerçekleşecek.

10 gün süresince sürecek festival, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı’nın katkılarıyla gerçekleşecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür AŞ’nin yanı sıra OPPO’nun altın sponsor bulunduğu festival, İstanbullulara yeni keşif rotaları da sunacak. Merkezi Yapı ve Kredi bomontiada olacak festivalin bu seneki durakları arasında özel bir rotayla Tekfur Sarayı Müzesi, Zülfaris Karaköy, Şerefiye Sarnıcı ve Akaretler Sıraevler yer alacak.

İlginizi Çekebilir!  ColorOS 12 Alacak Cihazlar Açıklandı: Nisan 2022
Oppo Sponsorluklara Doymuyor! Oppotr.Com
Oppo Sponsorluklara Doymuyor! Oppotr.Com

OPPO, globalde bulunduğu gibi Türkiye’de de sanatı, bilhassa fotoğrafçılığı destekliyor. Açıklamada görüşlerine yer verdiği OPPO Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, 212 Photography Istanbul‘a Türkiye’de bu alandaki tek festival olması nedeniyle sponsor olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

OPPO ailesi olarak cihazlarımızdaki baş döndürücü tasarımı, yenilikçi mobil fotoğraf teknolojileri ile birleştiriyoruz. Akıllı telefonlarımızı geliştirirken görüntü teknolojilerinden katiyen taviz vermiyoruz. Dünyada ilk pop-up kamera, ilk motorlu döner kamera gibi teknolojilerimizle pek çok ilke imza attığımız mobil fotoğrafçılık bölümünde bütün hedefimiz, dünyayı tamamıyla yeni bir bakış açısıyla görebilmek ve gösterebilmek.

212 Photography İstanbul, fotoğrafçılıktaki gerçek güzellikleri keşfetmeyi sağlayacağı amacıyla bizim amacıyla çok önemli. Bu festivalde altın sponsor olarak yer almaktan büyük sevinç duyuyoruz.”

Workshoplar düzenlenecek

Verilen bilgiye göre, sergiler, atölyeler, film gösterimleri, söyleşiler ve uluslararası bir yarışmayla gerçek bir festival olarak düzenlenen; 212 Photography Istanbul’da birbirinden değişik konularda iştirakçilerin ilgisini çekecek workshoplar da düzenlenecek.

Başarılarıyla dünya genelinde tanınmış Coşkun Aral, 11 Ekim saat 11.00-12.00’de “Bir Anı Koleksiyoncusunun Hikayesi”ni aktaracak.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Bilinmeyen Özellikleri

16 Ekim saat 18.00-19.00’da katılımcılarla bir araya gelicek olan Sefa Yamak; “Dijital Koleksiyonculuk” konusunu anlatırken, Umut Eker ise 13 Ekim saat 14.30-15.30’da “Mobil Fotoğrafçılık” anlatımı ile iştirakçilerin karşısında olacak.Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz