Fortnite oyuncularına Star Wars sürprizi [Video] - Oppo Forum
e
sv

Fortnite oyuncularına Star Wars sürprizi [Video]

783 okunma — 19 Kasım 2019 08:27


Fortnite Star Wars

Star Wars: The Rise of Skywalker filmi vizyona girmek için gün sayarken; Fortnite cephesinden hayranları heyecanlandıracak duyuru geldi.


Fortnite, dikkat çekici iş birliklerine bir yenisini Star Wars ile ekliyor. 20 Aralık’ta vizyondaki yerini alacak olan The Rise of Skywalker filmi öncesi, Stormtrooper‘lar Fortnite’a geliyor. Yayınlanan kısa fragman Stormtrooper kostümünü müjdelerken, oyun içi mağaza da güncellendi. Stormtrooper’lar burada daha isabetli atışlar yapabilecek mi göreceğiz. Ancak Star Wars’la ilgili tek detay Stormtrooper kostümü değil. Çünkü şimdilik uzaklarda görünse de Star Destroyer da oyun haritasındaki yerini alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fortnite haritasında beliren Star Destroyer

Adanın üzerinde uzaklarda süzülen Star Destroyer’ın önümüzdeki günlerde oyuna nasıl bir etkisi olacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak bu durum önümüzdeki günlerde Stormtrooper kostümünden fazlasını göreceğimizi işaret ediyor. Filmin çıkışı yaklaştıkça, Star Destroyer’ın da haritaya yaklaşacağını düşünüyoruz. Şimdilik bu iş birliğiyle ilgili başka bir açıklama ise bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde belki Stormtrooper dışında seriden başka ikonik kostümleri de oyunda görebiliriz.

Bu ay ve önümüzdeki ay ana odak noktamız ise hep Star Wars olacak gibi görünüyor. Film 20 Aralık’ta vizyona girecek olsa da 15 Kasım’da Star Wars Jedi: Fallen Order oyunu PS4, Xbox One ve PC için oyuncularla buluştu. Merakla beklenen yeni oyun ve Fortnite ile iş birliği filme giden yolda seriyi gündemde tutacaktır. Stormtrooper kostümü için hazırlanan tanıtımı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Pozitif Teknoloji Güvenilir mi 2023

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli