Ford Mustang Mach E elektrikli SUV için fiyat dahil tüm teknik detaylar sızdı! - Oppo Forum
e
sv

Ford Mustang Mach E elektrikli SUV için fiyat dahil tüm teknik detaylar sızdı!

986 okunma — 19 Kasım 2019 08:27
Ford Mustang Mach E elektrikli SUV elektrikli otomobil
Ford Mustang Mach E elektrikli SUV elektrikli otomobil

Resmi olarak 17 Kasım tarihinde tanıtılacak Ford Mustang Mach E elektrikli SUV için fiyat dahil tüm teknik detaylar sızdı. Elektrikli otomobil için sürpriz kalmadı.


Geçtiğimiz günlerde resmi ismi açıklanan Ford Mustang Mach E elektrikli SUV, elektrikli otomobil dünyasında en çok merak edilen araçlar arasında yer alıyor. Mustang’in ikonik çizgilerini SUV formunda karşımıza çıkaran ve gerçekten etkileyici görünen model için resmi siteden sızdırılığı kadarıyla beş farklı versiyon sunuluyor. 43 bin dolarlık “Select” isimli ilk versiyon 370 km menzil ve 18 inç jantlar sunuyor. Bu araç hem dört çeker hem de arkadan itişli alınabiliyor ve 0-100 km/s hızlanmayı 5 saniye altında tamamlıyor.  50 bin dolarlık “Premium” versiyonu 482 km menzil ve 19 inç jantlar sunuyor. Bu versiyon da hem dört çeker hem arkadan itişli alınabiliyor ve 0-100 km/s hızlanmayı 5 saniye altında tamamlıyor. Diğer paket ise 52 bin dolarlık “California Route 1” oluyor. Bu versiyon 18 inç jantlar, dört çeker, 482 menzil ve 6 saniyede altında 0-100 km/s hızlanma getiriyor. Ford Mustang Mach E modelinin 60 bin dolarlık “GT” versiyonu ise 378 km menzil, 20 inç jantlar, dört tekerden çekiş ve 3 saniyede altında 0-100 km/s hızlanma değeriyle geliyor. Modelin ayrıca bir de 60 bin dolarlık “First Edition” versiyonu bulunuyor. Bu araç 434 km menzil, 5 saniyede altında 0-100 km/s hızlanma, 19 inç jantlar ve dört tekerden çekiş ile geliyor.

İlginizi Çekebilir!  PS4 Bilgisayar Monitörüne Bağlanır Mı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Mustang Mach E elektrikli SUV çok dikkat çekecek

Premium ve First Edition modellerinin 2020 sonunda, GT versiyonun ise 2021 başında satışa çıkacağı aktarılıyor. Elbette çok uygun fiyatlı olmayan araç, uzun süre daha satışa sunulması beklenencek elektrikli otomobiller arasına yerleşiyor. Firmanın burada pek acelesi bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Ken Block, kendi Ford aracıyla dünyanın en tehlikeli yollarından birine çıkıyor

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli