Facebook'tan Zahmetsizce Video İndirin Nasıl? - Oppo Forum
e
sv

Facebook’tan Zahmetsizce Video İndirin

145 okunma — 19 Temmuz 2023 09:45
Facebook'tan Zahmetsizce Video İndirin

Facebook! Dünyanın en popüler ve kullanılan sosyal medya platformu. Birçok aktif kullanıcı platforma giriş yapar ve en çeşitli çevrimiçi içeriğin keyfini çıkarır.

Yazılı gönderilerden görsellere ve videolara kadar bu platform, kullanıcılarını birçok yönden eğlendiriyor. Ancak videolar, platformun en çok beğenilen, izlenen ve paylaşılan içeriğidir. Facebook’ta herkes ilgi alanlarına ve tercihlerine uygun videolar bulabilir. Kullanıcılar videoları izlemeye başladıklarında, bu büyüleyici videolar başka hiçbir şeye odaklanmalarına izin vermiyor.

Ancak video izlemek, Facebook kullanıcılarının birçok ihtiyacından biridir. Bazıları da daha sonra izlemek veya başkalarıyla paylaşmak için indirmek istiyor. Ancak Facebook’un kullanıcılar için sorun yarattığı yer burasıdır. Video indirmeye izin vermiyor.

Siz de aynı sorunla karşı karşıya mısınız ve Facebok video indir öğrenmek mi istiyorsunuz?

Bu makale sizin için. Facebook video indirme ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacaktır.

En önemli sorudan başlayarak!

Facebok Video Indir Nasıl Yapılır?

Facebook videolarını indirmenin üç farklı yolu vardır. Tüm bu seçenekleri kısaca inceleyelim ve her birinin artılarını ve eksilerini anlayalım.

1Çevrimiçi Facebook Video Indirici ile

Sorunlarınız uyumluluk ve bütçe ise, hiç endişelenmeyin. Bir çevrimiçi Facebook video indirici bu durumda size yardımcı olabilir. Bir arama motorunda ücretsiz Facebook video indirici arayın ve ekranınızda tonlarca Facebook video indiricisi göreceksiniz. Bu video indiriciler Facebook video indir işlem daha erişilebilir ve ücretsiz.

Facebook Videoları için Çevrimiçi Video İndiricinin Artıları

 Tüm Cihazlarla Uyumlu:Çevrimiçi Facebook video indiricileri tüm cihazlarla uyumludur. Hangi cihazı kullanmak isterseniz isteyin Facebok video indir, o cihazın bir web tarayıcısı varsa, onunla Facebook videolarını indirebilirsiniz. Bu yüzden çoğu Facebook kullanıcısı çevrimiçi video indiricileri tercih ediyor.

İlginizi Çekebilir!  iddef Güvenilir mi?

 Kullanımı Ücretsiz:Uyumluluğun yanı sıra çevrimiçi indiriciler, kullanıcıların videoları ücretsiz olarak indirmelerine de yardımcı olur. Videoları indirmek için herhangi bir harcama yapmaları gerekmiyor. Onların deneme süresi devam ediyor. Yani, bu indiricilerle istediğiniz zaman sınırsız video indirin.

 Her Türden Videoyu İndirin:Çevrimiçi indiriciler, Facebook’a yüklenen her türlü videoyu indirmenize yardımcı olabilir. Makaralar, canlı yayınlanan videolar, besleme videoları, video hikayeleri veya başka herhangi bir video türü olsun, Facebook’a yüklenmişlerse, bunları bir çevrimiçi Facebok video indir kullanarak indirebilirsiniz.

Facebook'tan Zahmetsizce Video İndirin

Facebook’tan Zahmetsizce Video İndirin

Facebook Videoları için Çevrimiçi Video İndiricinin Eksileri

 Reklamlar:Bu seçenekle ilgili en büyük sorun, bazı Facebook video indiricilerinin kullanıcılara reklam göstermesidir. Ancak, bu sorunu yalnızca güvenilir olmayan bir çevrimiçi indirici kullandığınızda göreceksiniz. Diğer birçok çevrimiçi indirici, açılır reklamlar göstermez. Bir reklam gösterseler bile dikkatinizi çekmezler.

 İstikrarlı İnternet Bağlantısına İhtiyaç Var:Bazen, internet bağlantısı sorunları nedeniyle indirme işlemi durdurulduğunda, devam ettiremeyebilirsiniz. O zaman, baştan indirmeniz gerekecek. Çevrimiçi bir indiriciyle video indirmek için her zaman sabit bir internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Bu olmadan, videoları tek seferde indirebilirsiniz.

2.  Video İndirme Yazılım Programları ile

Kullanıcıların Facebook ve diğer web sitelerinden herhangi bir videoyu hızlı bir şekilde indirmelerine yardımcı olmak için çevrimiçi olarak birden fazla yazılım programı mevcuttur. Başka seçenek olmadığında, netizenler bu yazılım programlarıyla video indirirdi.

Video indirmek için hemen hemen her yazılım farklı şekilde oluşturulmuştur ve indirme işlemleri de değişir. Ancak hepsinin ortak bir noktası var; kullanımı kolaydır.

İlginizi Çekebilir!  WhatsApp Duruma Müzik Ekleme Programı

Video İndirmeye Yönelik Yazılım Programlarının Artıları

 Kullanım kolaylığı:Yazılım programları ile video indirmek insanlar için oldukça kolaydır. Bazı programlar, kullanıcıların videoları yalnızca iki tıklamayla indirmesine izin verir. Video oynatıldığında indirme seçeneğini gösterirler, üzerine tıklayın ve kaliteyi seçin; indirme işlemi hemen başlayacaktır.

 Hızlı:Hızla ilgili olarak, bu seçenek kullanıcılar için en iyisidir. Yazılım programları, diğer seçeneklere kıyasla inanılmaz derecede yüksek bir indirme hızı sunar. Ağır dosya boyutlarına sahip yüksek kaliteli videolar indirirken bunlar en iyisidir.

 Hemen Her Platformu Destekleyin:Çoğu yazılım programı, hemen hemen her video paylaşım platformunu destekler. Facebook, Instagram, YouTube veya başka herhangi bir çevrimiçi platformdan video indirmek isteyip istemediğiniz fark etmeksizin, yazılım programları her zaman kullanışlı olabilir.

Video İndirme için Yazılım Programlarının Eksileri

 Yalnızca Masaüstü Cihazları Destekler:Bildiğiniz gibi, yazılım programları yalnızca masaüstü kullanıcıları için oluşturulmuştur. Cep telefonlarında ve tabletlerde kullanamazsınız. Dolayısıyla, lisanslarını satın almış olsanız bile, videoları mobil cihazlara indirmek istediğinizde işe yaramazlar.

 Kullanımı Ücretsiz Değil:Video indirmek için hemen hemen her yazılım programı ücretlidir. Ücretsiz deneme sunsalar da, deneme süresi sona erdikten sonra kullanmaya devam etmek için lisanslarını satın almanız gerekir.

 Kurulum Gerekiyor:Facebook videolarını yazılım programları ile indirebilmek için bu programları indirip cihazlarınıza yüklemeniz gerekmektedir.

3.  Mobil Uygulamalar ile

Facebook içeriğini izlemek için bir cep telefonu kullanıyorsanız ve aynı cihaza sık sık video indirmek istiyorsanız, video indirme mobil uygulamasına ihtiyacınız var. Mobil uygulama, tüm favori videolarınızı hızlı ve kolay bir şekilde indirmenize yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilir!  Maoni vi İnstagram Hesabı

Facebook Videolarını İndirmek İçin Mobil Uygulamaların Artıları

Kullanımı kolay:Mobil uygulamalar, kullanıcıların videoları sorunsuz bir şekilde indirmelerine yardımcı olan mükemmel bir kullanıcı arayüzü sağlar. Mobil uygulamaları kullanarak video indirmek için sadece video bağlantısına ihtiyacınız var. Bağlantıyı aldıktan sonra, verilen bölüme yapıştırın ve istediğiniz kaliteyi seçin. Mobil uygulama, videoyu mümkün olan en kısa sürede getirecek ve indirecektir.

Her Türden Videoyu İndirin:Mobil uygulamalar ayrıca kullanıcıların Facebook’a yüklenen her türlü videoyu indirmelerine yardımcı olur. Ancak, bir video özelse veya özel bir grupta paylaşılıyorsa, indirmeyebilirler.

Kalite Seçenekleri:Mobil uygulamalar ayrıca kullanıcılara kalite tercihlerini sorar. Bu nedenle, istediğiniz kalite ne olursa olsun, video indirme mobil uygulamaları yardımcı olabilir.

Facebook Videolarını İndirmek İçin Mobil Uygulamaların Eksileri

Tonlarca Reklam:Mobil uygulamaların en büyük sorunu, kullanıcılara tonlarca reklam göstermesidir. Bazılarının daha atlanabilir olması gerekiyor. Kullanıcılar onlardan kurtulmak istiyorlarsa onlar için ödeme yapmalıdır.

Uyumluluk Sorunları:Mobil uygulamalar tüm cihazlarla uyumlu değildir. Yalnızca mobil cihazlar için üretildiklerinden, kullanıcılar bunları yalnızca mobil cihazlarda kullanabilir. Facebook videolarını başka bir cihaza indirmek istiyorlarsa, çevrimiçi indiriciler veya yazılım programları gibi diğer seçenekleri kullanmaları gerekir.

Çözüm

Facebook, kullanıcıların videoları indirmesine izin vermese de, kullanıcılar bunları birkaç yöntem kullanarak indirebilir. Yani, bir Facebook videosu indirmek istiyorsanız, bu üç farklı seçeneğiniz var. İhtiyaçlarınıza uygun olanı seçin, videoları indirin ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde izleyin.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli