Esosyal üyeleri trendleri yeni baştan belirliyor

0
523

Esosyal üyeleri trendleri yeni baştan belirliyor

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Esosyal Trendler uygulamasında üyeler istedikleri her şeyi kıyaslayabiliyorlar.

Oppo Tema Ara...

Esosyal üyeleri hem eğleniyor, hem de trendleri yeni baştan belirliyor. Esosyal Trendler uygulaması açılalı henüz 48 saat olmasına rağmen üyelerimizin gösterdiği yoğun ilgi ile şimdiden 2 bine yakın kelime / marka ile 1.500 karşılaştırma yaparak süper bir başlangıç yaptı.

Sadece Allah, Tanrı vb. isimler / kelimeler kıyaslanamıyor.

Esosyal Trendler uygulamasında üyeler istedikleri her şeyi kıyaslayabiliyorlar. Tüm oylamalar ve eklenen rekabetler anonim kaydedildiğinden üyeler baskı altında kalmadan yeni rekabetler yaratabiliyor veya mevcut rekabetlere istedikleri gibi oy kullanabiliyorlar.

Tek bir istisnamız var: Allah, Tanrı, İlah vb. isim ve kelimelerini sistemimiz otomatik olarak ret ediyor. Ayrıca Esosyal Trendler uygulaması temiz içerik adına default olarak uygunsuz ve / veya küfür içerikli kelime ve rekabetleri +18 filtresi ile filtreliyor. Üyeler ancak +18 filtresini aktif hale getirerek bu tür rekabetlere ulaşabiliyor.

Bunun yanında mevcut standart rekabetler dışında güne özel rekabetler hazırlanabilmekte. Böylece çok fazla oy kullanılmış güne özel sonuçlar çıkarılamayan standart rekabetlerden ayrı bir platformda gündeme özel tarih ve başlık altında özel karşılaştırmalar yapmak mümkün. (Örn: Ekteki görsel) Bu özel karşılaştırmalar çok yakında embed kodu ile diğer sitelerde de yayınlanabilir olacak.

İlginizi Çekebilir!  İşletmeler İçin İnstagram Stratejileri

Yakın zamanda mobil ara yüzümüzde de aktif hale gelecek olan, şimdilik sadece web ara yüzümüzde aktif olan Esosyal Trendler uygulamamızı ( esosyal.com/trend ) test edebilir, oy kullanabilir veya yeni rekabetler yaratabilirsiniz. (Oylama sonuçlarını görebilmek veya yeni rekabetler yaratabilmek için üye olmanız gerekmektedir.)

ESOSYAL.COM web sitesi :

esosyal.com kişilerin deneyim ve görüşlerini paylaşmasını esas alan yerel bir sosyal ağdır.

Ücretsiz üye olarak keşfettiğiniz, veya müdavimi olduğunuz yerlerle ilgili görüşlerinizi esosyal.com aracılığı ile tüm dünya ile anında paylaşabilirsiniz. Resim ekleyebilir, link verebilir, video embedleyebilir, platformumuzda kayıtlı 230 bin işletmelere check-in yaparak takipçilerinize önerebilirsiniz.

Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarınızı Esosyal hesabınıza entegre edebilirsiniz. Esosyal’de paylaştığınız gönderileri bu platformlara otomatik gönderebilir veya bu ağlardaki hesaplarınızdan otomatik veri çekerek Esosyal hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Ayrıca turistik yöre sakinleri, otel, restaurant, cafe vb gibi işletmeler mekanlarının tanıtımlarını görseller ekleyerek yapabilir, etkinliklerini ve hatta mönülerini müşterileri ile paylaşabilirler.

m.esosyal.com

Çok yakın zamanda Esosyal iPhone ve Android uygulamaları da hayata geçecek ve çok daha keyifli bir hale gelecektir!..

İlginizi Çekebilir!  E-fikir Yarışması

Bu süre içerisinde akıllı telefonlar ve tabletlerden m.esosyal.com ’dan giriş yaparak Esosyal mobil ara yüzünü kullanabilirsiniz. Benmerkez sistemli ve lokasyon tabanlı mobil ara yüzde tüm sonuçlar sizi merkez alarak listelendiği için m.esosyal.com çok daha keyifli ve etkin bir sosyalleşme platformudur. Ayrıca check-in yapabilme ve yakınımdakiler özellikleri ile web ara yüzünden ayrışmaktadır.

Kaynak: TeknolojideOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz