Dünyanın en nadir Microsoft üretimi Xbox kumandası - Oppo Forum
e
sv

Dünyanın en nadir Microsoft üretimi Xbox kumandası

731 okunma — 19 Kasım 2019 08:26

Microsoft, DPM iş birliğinde bugüne kadar ürettiği en nadir Xbox kumandasına imza attı. Sınırlı sayıda üretilen kumanda saniyeler içinde stokları eritti.


Microsoft pek çok farklı tasarım alternatifiyle Xbox kumandalarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Hatta kullanıcılar dilerse kendilerine özel tasarımlara dahi imza atabiliyor. Geçtiğimiz günlerde Londra’da gerçekleşen X019 etkinliğine özel tasarlanan yeni kumanda ise bugüne kadar Microsoft tarafından tasarlanmış en nadir model olarak karşımıza çıkıyor. Sadece 1.000 adet üretilen model kamuflaj esintileriyle tasarlanıyor. Koleksiyonerlerin özellikle ilgisini çekecek olan kumanda yurt dışında 99,99 dolar fiyatla satışa sunulmuştu. Tahmin edeceğiniz gibi kısa sürede tamamı satılan modeller soluğu karaborsada alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Nadir Xbox kumandası karaborsada

X019’a özel tasarlanan kumandada kullanılan Aquabrush baskıda özel tasarım bir kamuflaj görüntüsü kullanıldığı kaydediliyor. Benzer kamuflaj tasarımları aynı şekilde etkinlik için üretilen tişörtlerde de yerini alıyor. DPM Studio iş birliğiyle tasarlanan kumanda yer verilen kamuflaj görünümünün Londra’daki River Thames’den de ilham aldığı kaydediliyor.

Resmi satışından kısa süre sonra karaborsaya düşen kumandanın fiyatı ise 643 dolara kadar çıkabiliyor. Oyuncuların beğenisini toplayan bu özel tasarımdan sonra Microsoft’un aynı şekilde sınırlı sayıda üretilmiş yeni nadir modeller çıkarıp çıkarmayacağı ise merak konusu. Firmanın tasarım stüdyosu üzerindense kendi özel kumandanızı tasarlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Minecraft 999 Hatası Nedir?

İlginizi çekebilir

Telefonları dizüstü bilgisayar haline getiren ürün: PhoneBook

Kaynak: Log



Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli