Do not turn off target Hatası Çözümü

0
1405

Do not turn off target Hatası Çözümü

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Do not turn off target hatası alan Android telefon kullanıcıları bu durumdan nasıl kurtulabilecekleri hakkında çözüm yolunu anlatacağız. Odin Mode On uyarı yazısıyla’da görülebilen bu sorunun neden olduğunu öğrendikten sonra en basit haliyle çözüm yolunu’da öğreneceksiniz.

Genellikle “Do not turn off target Samsung Galaxy telefon kullanıcılarının karşılaştığı hatalar arasında yer alıyor. Son zamanlarda bu durumun çok sık yaşanmasından dolayı yabancı kaynaklardan sorunu ortadan kaldıracak ipuçlarını öğrendik.

Do not turn off target Hatası Nedir?

Çoğunlukla Do not turn off target hatası alan kullanıcıların ortak özellikleri Samsung Galaxy cihazını kullanıyor olmaları. Bu telefon modelinde acil durumlarda telefondaki bilgileri kurtarmanızı sağlayacak özel ve gizli servis menüsü bulunmaktadır.

Do not turn off target Hatası

Bu gizli servis menüsüne istemeden yanlışlıkla girdiğiniz zaman karşınıza mavi bir “Downloading” ekranı Do not turn off target veya Odin Mode On şeklinde bir uyarı hatası mesajı ile karşılaşırsınız.

Çözümü

Akıllı cihazınızı Odin Mode On veya Do not turn off target hatasından kurtarmak için yapmanız gerekenleri aşağıda maddeler kısaca anlatıyoruz.

  • Telefonunuzun yanlarında bulunan tüm tuşlara basın,
  • Telefonunuz kapanana kadar tuşları bırakmayın,
  • Telefon kapandığı zaman tuşları bırakın,
  • Tekrar telefonunuzu açın.
İlginizi Çekebilir!  Twitter İçerik Mevcut Değil Hatası

Do not turn off target hatası çözümü yukarıda anlatıldığı kadar basit bir işlemdir. Bazı durumlarda istemeden telefonumuzu böyle durumlara sokabiliyor ve sonrasında ne yapacağımızı bilemiyoruz. Eğer yaşadığınız başka problemler varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz