CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir?

0
588
CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir? OppoTr.Com
CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir? OppoTr.Com

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir? Teknolojinin gelişmesiyle birlikte özel hayat konusunda duvarlarımız neredeyse tamamiyle yıkılmış durumda. İnsanlar artık Kim arıyor ve CIA gibi uygulamalar sayesinde numaramız üzerinden ismimize rahatlıkla ulaşabiliyor.

Kim Arıyor uygulamalarının çalışma mantığı nedir?

Kim arıyor veya CIA gibi programları Google Play Store ve Apple Store üzerinden indiriyoruz. Telefonumuzda bir takım işlemler yapabilmek için izin isteyecektir. İzin istenen seçenekler içerisinde kullanılmakta olan rehberde yer alıyor. Üstelik bu izinleri vermeden uygulamaları kullanamıyorsunuz.

İzin verdikten sonra cihazdaki rehber uygulama yayımcısının veri tabanına kaydediliyor ve kullanıcı bir numara sorguladığında uygulama, yayımcının veri tabanından numara ismini getiriyor.

Bu uygulamaları milyonlarca insanın kullandığını düşünürsek aranılan bir ismin bulunması neredeyse imkansız. Fakat insanların bize ulaşmasını istemeyebiliriz ve ismimizin arkadaşlarımızın rehberinde ne şekilde kaydedildiğini de bilemeyiz.

CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir

Şimdi numaranız CIA adlı bilinmeyen numaralar uygulamasından nasıl kaldıracağınızı veya güncelleyeceğinizi anlatacağız.

Cia da numaram görünmesin diyorsanız öncellikle http://cia-app.com/self-service/numarami-sil/ adresine gidin. Alt kısımda numara yazma kutucuğu göreceksiniz. Numaranızı yazarak Ben robot değilim kutucuğuna tıklayarak güvenlik duvarından geçin. Ardından numaramı sil butonuna tıklayın. Gelen sayfada “Numaranız listeden kaldırıldı” veya “Your number has been delisted” yazısını gördüğünüzde derin bir nefes alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Xiaomi En İyi Telefonu Hangisi?
CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir? OppoTr.Com
CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir? OppoTr.Com


Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz