CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir? - Numara Kaldırma
e
sv

CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir?

887 okunma — 06 Mart 2021 20:26
CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir? OppoTr.Com

CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir? Teknolojinin gelişmesiyle birlikte özel hayat konusunda duvarlarımız neredeyse tamamiyle yıkılmış durumda. İnsanlar artık Kim arıyor ve CIA gibi uygulamalar sayesinde numaramız üzerinden ismimize rahatlıkla ulaşabiliyor.

Kim Arıyor uygulamalarının çalışma mantığı nedir?

Kim arıyor veya CIA gibi programları Google Play Store ve Apple Store üzerinden indiriyoruz. Telefonumuzda bir takım işlemler yapabilmek için izin isteyecektir. İzin istenen seçenekler içerisinde kullanılmakta olan rehberde yer alıyor. Üstelik bu izinleri vermeden uygulamaları kullanamıyorsunuz.

İzin verdikten sonra cihazdaki rehber uygulama yayımcısının veri tabanına kaydediliyor ve kullanıcı bir numara sorguladığında uygulama, yayımcının veri tabanından numara ismini getiriyor.

Bu uygulamaları milyonlarca insanın kullandığını düşünürsek aranılan bir ismin bulunması neredeyse imkansız. Fakat insanların bize ulaşmasını istemeyebiliriz ve ismimizin arkadaşlarımızın rehberinde ne şekilde kaydedildiğini de bilemeyiz.

CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir

Şimdi numaranız CIA adlı bilinmeyen numaralar uygulamasından nasıl kaldıracağınızı veya güncelleyeceğinizi anlatacağız.

Cia da numaram görünmesin diyorsanız öncellikle http://cia-app.com/self-service/numarami-sil/ adresine gidin. Alt kısımda numara yazma kutucuğu göreceksiniz. Numaranızı yazarak Ben robot değilim kutucuğuna tıklayarak güvenlik duvarından geçin. Ardından numaramı sil butonuna tıklayın. Gelen sayfada “Numaranız listeden kaldırıldı” veya “Your number has been delisted” yazısını gördüğünüzde derin bir nefes alabilirsiniz.

CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir? OppoTr.Com

CIA Uygulamasından Numara Nasıl Silinir? OppoTr.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli