Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim? - Oppo Forum
e
sv

Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim?

1408 okunma — 24 Eylül 2021 12:22
Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim?

Eşimin telefonunu takip etmek için ne yapabilirim? Teknoloji gelişimleri geçtiğimiz yıllarda inanılmaz bir büyüme yaşayarak hayatımızın neredeyse her alanına sarsıcı yenilikler, kolaylıklar getirdi. Bunun en somut örneği ise yanımızdan bir an bile ayırmadığımız cep telefonlarımız olduğu ve onlarla hemen hemen her şeyi yapabildiğimiz söylenebilir.

Cep telefonlarıyla yaptığımız tüm görüşmeler ve yazışmalar sayesinde o bizim için yanımızdan ayırmadığımız mahremiyeti yüksek bir eşya haline geldi.

Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim?

İşte bu sebeple konu şüphe duyucu ya da merak edici bir unsur haline gelmesi halinde eşinizin telefonunu gözünüz kırpmadan gördüğünüz yerde kurcalıyor olabilirsiniz. Ancak bunun da ötesine geçerek telefonu anlık olarak takip etmek isteyebilirsiniz. İşte farklı tür telefon takip sistemlerini sizlerle paylaşarak bunun nasıl yapılacağına değinelim.

Eşimin Telefonunu Takip İçin Uygulama Seçimi

Eşimin telefonunu nasıl izleyebileceğim sorusuna cevap olarak bunu bir uygulama ile yapabilirsiniz. Ancak bununla ilgili kafa karıştıran pek çok uygulama mevcut. Bu uygulamalar arasından size fayda sağlayabileceğini düşündüğüm bir kaçını paylaşalım.

İlginizi Çekebilir!  Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – Kodsuz

mSpy

mSPY

mSPY Eşimin Telefonunu Nasıl Takibe Alabilirim?

mSpy telefon takip uygulaması prensibiyle çalışmaktadır. Kullanıcı memnuniyeti açısından da oldukça üst düzeyde bulunan bu uygulamayı ilk sıramıza alıyoruz.

Bu uygulamayı hem iOS cihazlara hem de Android cihazlarına kurabilirsiniz. Bu uygulamayı takip etmeyi düşündüğünüz telefonun içerisine bir defa kurmanız halinde, o telefondaki tüm verileri aynen telefon sahibiymişsiniz gibi görebilirsiniz. En can alıcı tarafıysa, bu bilgileri gördüğünüzü telefon sahibinin ruhunun dahi duymaması.

Telefon görüşmeleri mesajlaşmalar, whatsapp yazışmaları, konumu, kelime bazlı bildirim ayarlama özelliği, e-posta yazışmaları gibi bir çok içeriğe rahatlıkla ulaşmanız mümkün.

FlexiSPY

FlexiSPY

FlexiSPY

FlexiSPY uygulaması mSpy uygulamasından sonra en çok sevilen uygulama olarak karşımıza çıkıyor. mSpy ile benzer özelliklerin olmasının yanında kötü bir özelliği olarak biraz ağır çalıştığı söylenebilir.

Ayrıca bu uygulama sayesinde çağrı takibinin de yapılabilmesi ekstra özelliklerden biri diyebiliriz. İnternet geçmişine ulaşılabilmesi de detaylı takip yapmak isteyenler için birebir.

SpyBubble

SpyBuble

SpyBuble

Bu takip bir eş takip programından çok çocuğunuz için dijital kontrol takip sistemi olarak da tasarlanmış olması diyebiliriz.

İlk iki uygulamamızda dahil olan pek çok özellikleri bulmak mevcut. Programın çalışma prensibi ilk uygulamalara kıyasla daha iyi olduğu söylenebilir. Türkçe desteğinin olmaması olumsuz tarafı olsa da gelişmiş bir teknik desteğinin oluşu oldukça iyi diyebiliriz.

Bu uygulama ile sosyal medya uygulamalarının takibini daha aktif olarak yapabilmektesiniz. Bunun dışında diğer iki uygulamamızdaki tüm destekler de içeriğinde barındırılıyor.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli