Apple Watch görünümlü Oppo Watch’un çıkış tarihi - Oppo Forum
e
sv

Apple Watch görünümlü Oppo Watch’un çıkış tarihi

711 okunma — 25 Temmuz 2020 00:00

Akıllı saat pazarının yeni üyelerinden olan Oppo bildiğiniz üzere mart ayında yeni Oppo Watch modelini tanıtmıştı. Apple Watch ile benzerliği ile dikkat çeken akıllı saat, ülkemizde de merak edilen akıllı eserler ortasında yer alıyor. Çünkü giyilebilir eser Türkiye’de de satışa çıkacak ve bilhassa Oppo telefonlarla çok uygun bir ahenk yakalayacak. İşte açıklanan Oppo Watch çıkış tarihi:

Oppo Watch çıkış tarihi bu ayın sonunu işaret ediyor

Oppo Türkiye pazarına yeni girmiş olsa da Oppo Reno 3 ve Find X2 üzere modelleriyle epeyce dikkat çekiyor. Bu sebeple firmanın çıkartacağı akıllı saattin hem çıkış tarihi hem de fiyat etiketi bekleniyor.

Akıllı saat pek çok kişinin sevdiği aksesuarlar ortasında yer aldığı için teknoloji devlerinin akıllı saatlerinin yanında uygun fiyatlı olarak konumlandırılabilecek olan Oppo Watch’un çıkış tarihi merak konusu haline gelmişti.

Oppo Watch birinci tanıtıldığında Google WearOS temelli ColorOS Watch işletim sistemi ile kullanıcıların karşısına çıkacağı aktarılmıştı. Yeni yapılan bir paylaşımla eserin yurt dışı versiyonunda ortaya çıktığı kadarıyla direkt olarak Google WearOS ile gelecek.

İlginizi Çekebilir!  Greyder shop top sitesi güvenilir mi? İnceleme ve değerlendirme

Türkiye’deki versiyonunda ise Google WearOS ile gelip gelmeyeceği şimdi netleşmedi. Akıllı saat 31 Temmuz 2020 tarihinde global pazarda ve Türkiye’de satışa çıkıyor.

Akıllı saatin özelliklerine kısaca bakacak olursak; Oppo Watch iki gövde boyutuyla birlikte geliyor. 41 mm ile 46 mm gövde boyutlandırmasıyla sunulacak akıllı saat sırasıyla 1,6 inç ile 1,91 inç boyutlarında AMOLED ekrana sahip olduğunu belirtelim.

Su geçirmeyen özellikte sunulan akıllı saat Snapdragon Wear 2500 işlemci ile karşımıza çıkıyor. Aktivite ve uyku takibi üzere özellikler sunan akıllı saat, eSIM dayanağıyla birlikte şayet mevcut bölgelerde kullanılıyorsa telefonlardan bağımsız hale bile gelebiliyor olmasıyla dikkat çekiyor. Saat olağan kullanımda 40 saatlik bir kullanım ömrü sunuyorken şayet güç tasarrufu modunu açarsanız bu mühlet 21 güne katlanıyor.

Akıllı saatin 41 mm’lik versiyonu 215 dolar, 46 mm’lik versiyonu ise 288 dolar fiyat etiketine sahip.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli