WhatsApp Sticker Paketleri - Oppo Forum
e
sv

WhatsApp Sticker Paketleri

3392 okunma — 07 Aralık 2019 08:51

WhatsApp Sticker Paketleri

WhatsApp Sticker Paketleri kullanıcıların en çok sevdikleri ve beğendikleri uygulamaları sizlere tanıtıyoruz. Kendi çıkartmanızı oluşturmak ve hazırları kullanmak isteyenler için WhatsApp Sticker Paketleri hakkında inceleme yazımız sizler için geliyor.

WhatsApp ülkemizde en yaygın kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan bu mesajlaşma uygulaması kendisini ne kadar geliştirebilir’ki en fazla diye eleştirenlere her güncelleme ile cevap vermeyi başarıyor. Kullanıcılarının hikayeler paylaşması ve durum mesajları gibi özelliklerinin yanı sıra mesajlaşırken kullanabileceğimiz emoji veya gif olayını farklı bir boyuta taşıyacak yeniliği getirdi.

WhatsApp Sticker Paketleri ile kullanıcılarına kendilerine özel çıkartmalar yapmalarına izin veriyor. Hem kendi hemde sizinle alakası olmayan ama durumu özetleyecek çıkartmalar tasarlayabilir veya tasarlanmış olanları kullanabilirsiniz.

WhatsApp Sticket Paketleri Tavsiyesi

WhatsApp Sticker Paketleri uygulamaları arasında işinize yarayabilecek 5 farklı uygulamayı sizlere kısaca açıklayarak sunuyoruz.

WhatsApp Sticket Paketleri Tavsiyesi
WhatsApp Sticket Paketleri Tavsiyesi

Wemoji – WhatsApp Sticker Maker

5 Milyondan fazla indirilen bu uygulama ile kendinize ait fotoğrafları çok rahat bir şekilde WhatsApp çıkartmalarına çevirebilirsiniz.

Türkçe Stickers Çıkartmalar

İlginizi Çekebilir!  Sony’nin 2020’de tanıtacağı Xperia modelleri

100 Bin indirme sınırını aşan bu uygulamada siyasi çıkartmaları ile ön plana çıkıyor.

Meme Stickers for WhatsApp

1 Milyon indirilen uygulamada dünyada en popüler olan sticketleri bulacaksınız.

Sticker.ly – Sticker Maker & WhatsApp Status Video

10 Milyondan fazla indirilen bu uygulama ile kendinize ait çıkartmaları yapabilir ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Mizah Stickers TÜRKİYE – WAStickerApps

100 Bin indirilen uygulamada bir birinden farklı gündem esprisi içerek çıkartmalar yer alıyor.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli