WhatsApp Paralı mı Olacak? - Oppo Forum
e
sv

WhatsApp Paralı mı Olacak?

835 okunma — 07 Aralık 2019 08:50

WhatsApp Paralı mı Olacak?

WhatsApp Paralı mı olacak sorusu son zamanlarda kullanıcıların aklına takılan ve kafasını karıştıran en ilginç soruyu yanıtlıyoruz. Ücretli mi olacak yoksa ücretsiz devam mı edecek, WhatsApp uygulaması kullananların soru işaretlerini giderecek haberimiz başlıyor.

WhatsApp paralı mı olacak demek yerine tekrar eski sisteme’mi dönecek diye sormak daha mantıklı olacaktır. Çünkü uygulama ilk çıktığı zamanlarda kullanıcılarından bir kereye mahsus küçük bir ücret alıyorlardı. Fakat bundan bir kaç yıl önce ünlü mesajlaşma uygulaması Facebook bünyesine katıldı ve aslında sorunun doğru cevabının aklınızda canlanmaya başladığını hissediyorum.

Bu zamana kadar aklıma takılan sorular arasında aslında hep milyonlarca kullanıcısı bulunan böyle bir uygulamada hiç reklam olmadan veya uygulama içi satın alınacak bir şey bulunmadan nasıl devam etmeyi başarıyor sorusuydu. Büyük giderler daha büyük kazançlar ile olabileceği için hep bu WhatsApp ne zaman paralı olacak sorusu geliyordu fakat işlerin öyle olmadığını öğrendim.

WhatsApp Paralı mı Olacak sorusu aslında bir senaryo, haber siteleri ve dolandırıcılar kullanıcıları etkilemek için bu tür benzer haberleri dönem dönem hep ortaya çıkartıyor.

İlginizi Çekebilir!  Türkanime Neden Açılmıyor

WhatsApp Ücretli mi Olacak?

WhatsApp Ücretli mi Olacak bu soruyu bu kadar popüler hale getiren telefonlara anonim veya arkadaş yoluyla atılan bir mesajdan ibaret. Uygulama resmi olarak böyle bir mesaj yollamıyor tabi’ki bu tür soruların ekmeğini haber siteleri yiyor.

WhatsApp Ücretli mi Olacak
WhatsApp Ücretli mi Olacak

WhatsApp Paralı mı Olacak sorusunun cevabı: Hayır paralı olmayacak, ücretsiz kullanmaya devam edeceksiniz.

WhatsApp uygulamasını bu kadar büyük yapan ücretsiz ve kaliteli bir uygulama olması. Eğer bu uygulama ücretli olursa çok büyük bir düşüş yaşayacakları için rakip ve kaliteli mesajlaşma uygulamaları bunun yerini çok hızlı dolduracak kapasitede.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli