Valve’den yeni Half-Life oyunu için geri sayım - Oppo Forum
e
sv

Valve’den yeni Half-Life oyunu için geri sayım

862 okunma — 19 Kasım 2019 08:07


Valve Half-Life: Alyx

Valve, 12 yıl sonra oyuncuların karşısına yeni bir Half-Life oyunuyla çıkıyor. Ama oyun beklediğinizden biraz farklı olabilir.


Oyuncular uzun zamandır yeni bir Half-Life oyununun duyurusunu bekliyor. Daha doğrusu üçüncü oyunun duyurusunu bekliyor. 2007’de bıraktığımız maceranın ardından yeni oyun için umutları sönmeyen oyuncular, türlü teorilerle üçüncü oyunun geleceği tarihi çözmeye çalışmıştı. Belki üçüncü oyun duyurulmadı ancak Valve, üç büyük VR oyunu üzerinde çalıştığını duyurmasından neredeyse 3 yıl sonra karşımıza Half-Life’ın yeni oyunuyla çıkacağını açıkladı. Henüz detaylı açıklamasına yer verilmeyen yeni oyun Half-Life: Alyx ismini taşıyor. Tanıtım ise 21 Kasım‘da Türkiye saati ile 21:00‘da gerçekleştirilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Valve, büyük VR oyunu Half-Life: Alyx’i ortaya çıkardı

Resmi Twitter hesabı üzerinden sadece tek bir tweet’le duyurulan yeni oyun şimdiden çılgın teorilerin odak noktası haline gelmiş durumda. Hayranların her detayı üçüncü oyuna bağlama esprisi de elbette Alyx için de devam ediyor. İsimden yola çıkarak oyunun Gordon Freeman’ın yanındaki isimlerden Alyx Vance’i merkeze oturttuğu da düşünülebilir. Bu oyunla beraber belki bir üçüncü oyun asla gelmez ancak Valve bazı soru işaretlerini kapatabilir. Öte yandan oyunun sadece VR’a özel olup olmayacağı şimdilik net değil. Ancak duyuru onu işaret ediyor. Oyun serinin üçüncü oyunu olarak duyurulmasa bile inanılmaz bir heyecan yarattığını belirtelim. Nihayetinde oyuncular serinin yeni bir oyunu için tabiri caizse ölüp bitiyordu. Bu kadar uzun zamandan sonra tam olarak istedikleri duyuruyla karşılaşmasalar bile duyuru o heyecanı yakalamış gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir!  Touristica Güvenilir mi?

İlginizi çekebilir

Fortnite oyuncularına Star Wars sürprizi

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli