Twitter’den yeni özellik! “Görüntüleme Sayısı”

0
61
Twitter'den yeni özellik!
Twitter'den yeni özellik! "Görüntüleme Sayısı"

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Twitter’den yeni özellik ekledi, ‘Görüntüleme Sayısı’ Twitter CEO’su Elon Musk sayesinde Tweet’lerin artık “Görüntüleme Sayısı” adlı yeni bir özelliği var.

Oppo Tema Ara...

Bir Tweet’in genel olarak kaç kez görüntülendiği, görüntüleme sayılarıyla gösterilir. Twitter’da herkes görüşlerini görebilir.

Her Tweet’te kullanıcılar analytics göstergesinin yanındaki görüntüleme sayısını görebilir.

Ancak Topluluk Tweet’leri, Twitter Çevrelerinden gelen Tweetler ve Daha Eski Tweetler “Görüntüleme Sayılarını” göstermez.”

Cevaplar ve beğeniler tüm hikayeyi anlatmaz. Beğenilerin hemen yanında gösterilen görüntüleme sayımlarının eklenmesiyle Tweetlerinizi kaç kişinin gördüğünü * sadece * söylemeyi kolaylaştırıyoruz. Şimdi iOS ve Android’de, web yakında geliyor. Tıkla

Twitter Support (@TwitterSupport) December 22, 2022

‘Görünüm Sayılarını’ nasıl belirlersiniz

Evdeki Tweetler, Arama, Profiller, Makalelere gömülü Tweetler vb. ya da kişiyi takip etseniz de etmeseniz de, onu gören her kişi bir görünüm olarak sayılır. Bu, yalnızca kendi Tweet’lerine bakan yazarları içerir.

Twitter'den yeni özellik! "Görüntüleme Sayısı"
Twitter’den yeni özellik! “Görüntüleme Sayısı”

Bir Tweet birden çok kez görüntülenirse, birkaç görüntüleme kaydedilebilir. Örneğin, bir Tweet’i web’de ve telefonunuzda görüntülemek iki görüntüleme olarak sayılır.

Görüntüleme sayıları, korunan hesaplardan gelen Tweet’lerde görüntülenir.Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz