TVS iQube Elektrikli Scooter Hindistan'da Piyasaya Sürüldü, Rezervasyon Resmi Web Sitesinde Mevcut, Bayilik: Tüm Detaylar - Oppo Forum
e
sv

TVS iQube Elektrikli Scooter Hindistan’da Piyasaya Sürüldü, Rezervasyon Resmi Web Sitesinde Mevcut, Bayilik: Tüm Detaylar

338 okunma — 19 Mayıs 2022 18:29
TVS iQube Elektrikli Scooter Hindistan'da Piyasaya Sürüldü, Rezervasyon Resmi Web Sitesinde Mevcut, Bayilik: Tüm Detaylar

Şirket, TVS iQube elektrikli scooter serisinin üç varyant, 11 renk ve üç şarj seçeneğinde mevcut olacağını söyledi.

Şirket Çarşamba günü yaptığı açıklamada, iki ve üç tekerlekli TV üreticisinin en son elektrikli scooter İqube’yi tek bir şarjla sınıfının en iyisi 140 km menzili de dahil olmak üzere bir dizi özellik ile donattığını söyledi.

Şehir merkezli şirket, yedi inçlik dokunmatik ekran, sesli yardım, iQube Alexa beceri seti, müzik çalar, tak ve çalıştır ile hızlı şarj, diğerleri arasında Bluetooth bağlantısı olan elektrikli scooter’ın üç çeşidini açıkladığını söyledi.

Varyantlar – TV’ler iQube ve TV’ler iQube S Rs bir fiyata satışa sunulacak. 98,564 ve Rs. şirketten yapılan açıklamada, ŞÖHRET (Hibrit ve Elektrikli Araçların Daha Hızlı Benimsenmesi ve Üretilmesi) ve devlet sübvansiyonu da dahil olmak üzere Yeni Delhi yolunda sırasıyla 1.08.690, TVS ıQube st’nin en üst seviye varyantının fiyat ve rezervasyonunun daha sonra açıklanacağı belirtildi.

Şirket, TVS iQube serisinin üç varyantta, 11 renkte ve üç şarj seçeneğinde sunulacağını söyledi.

İlginizi Çekebilir!  LMKP Partisi Var Mı?

TVS ıQube ve ıQube S rezervasyonları web sitesinde ve ayrıca 33 şehirdeki şirket bayilerinde mevcuttur.

TVS iQube St’nin en üst seviye varyantı ön rezervasyon için hazır olacak ve şirket yakında rezervasyon ve teslimat süresini açıklayacağını söyledi.

TVS Motor Company genel müdürü Sudarshan Venu, “Yeni TVS İqube’un piyasaya sürülmesi, daha önce hiç olmadığı kadar akıllı ve kişiselleştirilmiş bağlantılı deneyime sahip dünya standartlarında EV teknolojisi sunma taahhüdümüzün bir kanıtıdır” dedi.

“TVS Motor, 10 yılı aşkın bir süredir elektrik teknolojilerine yatırım yapıyor ve TVS ıQube, binlerce müşterimize eşsiz bir elektrikli sürüş deneyimi sağladı. TVS Motor, yeniliklerimiz ve ileri teknoloji tekliflerimizle bağlantılı mobilite ve ev’deki yeni kriterleri ölçeklendirmeye devam edecek “dedi.

TVS Motor kıdemli başkan yardımcısı — future mobility, Manu Saxena, yeni TVS iQube serisinin daha yüksek menzil artı çoklu şarj seçenekleri sunduğunu ve sınıf lideri ekran ve kullanıcı arayüzü seçenekleriyle birlikte geldiğini söyledi.

“Ayrıca, yeni çağa bağlı özellikler, uygulamalar ve bağlı cihaz deneyimi ile yüklenir. TVS Motor’un kalite vaadini daha da güçlendirmek için kapsamlı Araştırma ve Geliştirme ve doğrulama sürecimizle yeni TVS ıqube’u geliştirdik “dedi.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli