Tesla Cybertruck için hazırlanan şaşırtıcı modifikasyonlar [Galeri] - Oppo Forum
e
sv

Tesla Cybertruck için hazırlanan şaşırtıcı modifikasyonlar [Galeri]

971 okunma — 01 Aralık 2019 18:53

Halen gündemde düşmeyen elektrikli pickup Tesla Cybertruck için ilk modifikasyon çalışmaları da başladı. Model hiç olmadığı kadar ilginç hale geldi.

Tasarımıyla inanılmaz ses getiren Tesla Cybertruck, gündemde kalmayı sürdürüyor. Çünkü modelin hali hazırda ilginç olarak gövdesini değiştiren birbirinden ilginç ve farklı tasarım çalışmaları gelmeye devam ediyor. Direkt olarak yukarıda görebileceğiniz yeni konsept tasarımlar, araç çıktığında karşımıza çıkabilecek potansiyel “modifikasyon” çalışmalarını şimdiden gözler önüne seriyor. Bir çalışma aracı çok daha kaslı hale getiriyor, birisi adeta bir “monster truck” haline getiriyor, birisi ise Ken Block için hazırlanmış gibi “Hoonigan” çizgisine dönüştürüyor. Buna benzer çalışmaların aracın çıkışına kadar daha da artacağı tahmin edilirken, Cybertruck için alınan “satın alma” rezervasyonları da artıyor. Kişiler şimdiden 100 dolar vererek aracı almak için sıraya geçiyor. Şimdiden araç için 250 binden fazla kişi sırada bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Cybertruck hakkında bilinmesi gerekenlere kısa bir özet geçersek

2022’de yollara çıkacak aracın tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup modelinin en güçlü versiyonu 0’dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede çıkabiliyor ve 6,3 ton gibi oldukça yüksek bir çekme gücü getiriyor. Araçta pil konusunda ise motor tarafı gibi üç farklı paket sunuluyor. Bu pil paketleri 400 km, 480 km ve en üstte tam 800 km menzil getiriyor. Tasarımı çelik gövdesi nedeniyle böyle farklı denilen aracın 39.900 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunuyor. Diğer versiyonlar ise 49.900 dolar ve 69.900 dolarlık fiyatlara sahip. Şu an en çok 49.900 dolarlık versiyon talep görüyor.

İlginizi Çekebilir!  Redmi K30 5G için sevindiren tarih açıklaması

İlgili Video

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli