SnapSeed ile İnsan ve Nesne Silme - Oppo Forum
e
sv

SnapSeed ile İnsan ve Nesne Silme

11184 okunma — 07 Aralık 2019 08:55

SnapSeed ile İnsan ve Nesne Silme

SnapSeed mobil uygulaması ile İnsan veya Nesne gibi istemediğimiz şeyleri fotoğraftan silme işleminin nasıl gerçekleştiğini anlatacağız. Android ve İOS işletim sistemli cihazların uygulama marketlerinden ücretsiz indirebileceğiniz SnapSeed ile yalnızca fotoğraflardan nesne veya insan silme işlerine yaramıyor tabi’ki, içerisinde bulunan bir birinden farklı araçlar ve filtreler ile fotoğraflar üzerinde dilediğiniz gibi oynama fırsatı veriyor.

Uygulamayı dünya üzerinde 100 milyondan fazla mobil cihaz kullanıcısı indirmiş durumda, rakip uygulamalara göre silme aracı oldukça başarılı bir şekilde çalışıyor. SnapSeed üzerinden fotoğraflarda silmek istediğiniz insanları veya nesneleri rahatlıkla seçip işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

SnapSeed Silme Aracı (İyileştirme)

SnapSeed uygulamasında fotoğraf üzerinden nesne veya insan silme işlemi yapabilmeniz için fotoğrafınız JPEG veya RAW olması gerekmektedir. Bu araç fotoğraflarda sivilce silme veya istenmeyen nesneleri kaldırma gibi sihirli özelliklerinin kullanımı oldukça basit.

SnapSeed İnsan Silme
SnapSeed İnsan Silme

Programı açtığınız zaman silme işlemini uygulayacağınız fotoğrafı seçin. Aşağıdaki alanın ortasında Araçlar yazısına tıklayın ve 3, satırın üçüncü sırasındaki İyileştirme seçeneğini seçin.

İlginizi Çekebilir!  İndirim Market Güvenilir mi?

Ardından fotoğraf üzerinde dilerseniz sivilce silme işlemi gibi istenmeyen nesneleri kaldırma işlemine kadar her şeyi çıkartabilirsiniz.

Kaynak: SiberStar.Com

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli