Snapchat Arama ile Ekleme nasıl yapılır? - Oppo Forum
e
sv

Snapchat Arama ile Ekleme nasıl yapılır?

464 okunma — 28 Aralık 2022 22:51
Snapchat Aramaİle Ekleme Nedir?

Snapchat Arama ile Ekleme nasıl yapılır? Snapchat Arama ile Ekleme, kullanıcıların arkadaş listesi genişletmek ve yeni insanlarla tanışmak için kullandıkları bir özelliktir. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar arkadaş listesine eklemek istedikleri kişiyi aratarak, profiline erişebilir ve ardından arkadaşlık isteği gönderebilirler. Bu sayede, Snapchat’te daha fazla kişiyle iletişim kurulabilir ve yeni içerikler keşfedilebilir.

Snapchat Nedir?

Snapchat, kullanıcıların fotoğraflar, videolar ve mesajlar göndererek ve alarak iletişim kurabildiği bir uygulamadır. Bu uygulama, görüntülendikten sonra kaybolan “Snap” adı verilen içerikleri paylaşma özelliğine sahiptir. Snapchat, ayrıca kullanıcıların kendi özel filtrelerini ve lenslerini oluşturmalarına ve kendi kişiliklerini yansıtan çizgi film karakterleri olan Bitmojileri kullanmalarına da olanak verir. Snapchat, arama özelliği sayesinde kullanıcıların arkadaşlarını bulmalarına ve ekleme özelliği sayesinde de arkadaş listelerine yeni kişiler ekleyebilmelerine yardımcı olur. Ayrıca, “Discover” ve “Stories” gibi özellikleri de bulunan Snapchat, kullanıcıların çeşitli yayıncılar ve yaratıcıların içeriklerini izleyebilecekleri ve arkadaşlarıyla 24 saat sonra kaybolan fotoğraflar ve videolar paylaşabilecekleri bir platformdur. Snapchat, iOS ve Android cihazlar için mevcuttur.

İlginizi Çekebilir!  Yerli Otomobil Tüm Resimleri

Snapchat Arama Özelliği

 1. Kullanıcı adı arama: Kullanıcılar, arkadaş listesine eklemek istedikleri kişinin kullanıcı adını aratarak, profiline erişebilirler.
 2. Arkadaş listesi arama: Kullanıcılar, arkadaş listesinde bulunan kişileri aratarak, profillerine erişebilirler.
 3. Yayıncı ve yaratıcı içeriklerine erişim: Snapchat’te arama özelliği sayesinde, kullanıcılar çeşitli yayıncılar ve yaratıcıların içeriklerine de ulaşabilirler.
 4. Yeni kişilerle tanışma: Snapchat’te arama özelliği, kullanıcıların arkadaş listesi genişletme ve yeni insanlarla tanışma olanağı sunar.
 5. İçerik keşfi: Kullanıcılar, arama özelliği sayesinde Snapchat’te bulunan yeni ve ilginç içerikleri keşfedebilirler.
 6. Harita üzerinden arama: Snapchat’te harita üzerinden de arama yapılabilir. Bu özellik sayesinde, belirli bir yerde bulunan kişileri ve içerikleri bulabilirsiniz.

Snapchat Arkadaş Ekleme Özelliği

TAM SİZE GÖRE BİR YAZI>>>>>> Snapchat Hesap Silme Nasıl Yapılır?

 • Kullanıcı adı arama ve ekleme: Kullanıcılar, arkadaş listesine eklemek istedikleri kişinin kullanıcı adını aratarak, profiline erişebilirler ve ardından arkadaşlık isteği gönderebilirler.
 • Telefon rehberi arama ve ekleme: Kullanıcılar, telefon rehberinde bulunan kişileri aratarak, Snapchat’te olup olmadıklarını kontrol edebilir ve eğer kişi Snapchat kullanıyorsa, arkadaşlık isteği gönderebilirler.
 • Sosyal medya hesaplarından arama ve ekleme: Snapchat, Facebook veya Instagram gibi sosyal medya hesaplarındaki arkadaşlarınızı aratarak, Snapchat’te olup olmadıklarını kontrol edebilir ve eğer kişi Snapchat kullanıyorsa, arkadaşlık isteği gönderebilirler.
 • “Add Nearby” özelliği kullanımı: Bu özelliği kullanarak, yakınınızda bulunan ve Snapchat kullanan kişileri aratarak, arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.
 • “Snapcodes” kullanımı: Kullanıcılar, arkadaş listesine eklemek istedikleri kişinin profilinde bulunan “Snapcode” adı verilen özel kodu taratarak, arkadaşlık isteği gönderebilirler.
İlginizi Çekebilir!  Sigortalı için Hata Borçlanmalar Servisi

Snapchat Arama ile Ekleme Nedir?

Snapchat Arama ile Ekleme, kullanıcıların arkadaş listesine eklemek istedikleri kişiyi aratarak, profiline erişip ardından arkadaşlık isteği gönderme işlemini ifade eder. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar arkadaş listesi genişleterek, Snapchat’te daha fazla kişiyle iletişim kurabilirler.

Snapchat Arama ile Ekleme nasıl yapılır?

Snapchat Aramaİle Ekleme Nedir?

Snapchat Aramaİle Ekleme Nedir?

 • Snapchat uygulamasını açın ve ana ekranda sol üst köşedeki “Ara” simgesine tıklayın.
 • Açılan sayfada, arkadaş listesine eklemek istediğiniz kişinin kullanıcı adını girerek arama yapın.
 • Arama sonuçları arasından, arkadaş listesine eklemek istediğiniz kişinin profiline tıklayın.
 • Profil sayfasında, sağ üst köşedeki “Arkadaşlık İsteği Gönder” butonuna tıklayın.
 • Arkadaşlık isteği gönderildiğinde, kişinin profil sayfasında “Arkadaşlık İsteği Gönderildi” yazısı görünecektir.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli