Samsung’dan Android 10 konusunda önemli adımlar - Oppo Forum
e
sv

Samsung’dan Android 10 konusunda önemli adımlar

712 okunma — 19 Kasım 2019 08:08


Samsung Android 10

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, amiral gemileri için Android 10 betasına hız vermiş durumda. İşte firmadan bu konuda gelen yeni açıklama.


Gelen bilgiye göre Samsung Galaxy Note 10 ailesi için ikinci Android 10 betası dağıtıma çıkmış durumda. Peki milyonlarca kullanıcıya ulaşan Galaxy Note 9 ailesinde durum ne? Yine resmi olarak verilen bilgiye bakılırsa Galaxy Note 9 ailesi için ilk Android 10 betası bu hafta sonunda kullanıma çıkıyor. Betanın ilk olarak Güney Kore‘de çıkacağı, daha sonra ise testlerine Amerika ve Almanya merkezli olarak devam edileceği aktarılıyor. Bu arada Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri için de beta konusunda müjdeli bir haber veriliyor. Söylendiği kadarıyla iki telefon için de Android 10 betası önümüzdeki hafta dağıtılıyor. Tüm bu beta sürecine sokulan cihazların One UI 2 temelli tam sürüm Android 10’u 2020 başında alacağı düşünülüyor. SDC 2019 kapsamında tanıtılan One UI 2, ilk sürümden çok da farklı değil. Belirli tasarım unsurları göze daha güzel gelecek şekilde güncellenen arayüz, bu sefer dikkat dağıtan detayları ortadan kaldırma konusunda daha iyi görünüyor.

İlginizi Çekebilir!  Atmler Neden Çalışmıyor Son Dakika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, Android 10 konusunda sessiz kalıyor

Firma biliyorsunuz Android 10’un dağıtımı konusunda halen bir takvim açıklamış ya da paylaşmış değil. Şu an çalışmaların genel olarak amiral gemileri üzerine yoğunlaştığı görülüyor. Ancak firmanın çok geniş 2019 Galaxy A ve Galaxy M ailesi de yer alıyor. Kişilerin fazlasıyla merak ettiği yeni sürüm hakkında da ufak olsa bir takvim çok güzel olabilir deniyor.

İlgili Video

Kaynak: LogOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli