Pokemon Go’da Pikachu Nasıl Yakalanır? - Oppo Forum
e
sv

Pokemon Go’da Pikachu Nasıl Yakalanır?

883 okunma — 06 Aralık 2020 12:35
Pokemon Go'da Pikachu Nasıl Yakalanır? OppoTr.Com

Pokemon Go’da Pikachu Nasıl Yakalanır? Pokemon go oyunu çok kısa bir zaman içerisinde milyonlarca kişiyi kendisine bağımlı hale getirmiş, ülkemizde henüz android ve IOS işletim sisteminin marketlerine dahi gelmeden bir çok kişi tarafından indirilip çok fazla ilgi görmüştü. Eğer ki Pokemon Go oyununu yeni oynuyorsanız ilk merak edeceğiniz şey Pikachu olacaktır büyük ihtimale. Pokemon denince ilk aklımıza gelen karakter olan Pikachu, oyunda elbet ki bulunmaktadır. Peki Pikachu nasıl yakalanır? şimdi siz değerli okuyucularımıza bundan bahsedeceğim. Herhangi bir hile, uygulama indireme’ye falan gerek yok.

Pikachu Nasıl Yakalanır?

Pikachu’yu yakalamak istiyorsanız ilk öncelikle oyuna başlamamanız ve oynuyor olmamanız gerekiyor.  Eğer ki oyuna başladıysanız evden çıkmayan bir insansanız bile, çıkmak zorunda kalacaksınız. Fakat oyuna yeni girdim ben diyorsanız aşağıda verdiğimiz yöntem sayesinde Pokemon’un simgesi olan Pikachu’yu yakalama şansına sahip olabilirsiniz.

Pokemon Go oyununa ilk girdiğiniz yani başladığınız zaman etrafınızda 3 tane pokemon gözükür. Bu pokemonlar Bulbasaur, Charmander ve Squirtle‘dır.  Üç tanesinden bir tane seçerek başladığınız oyunda farkına varmazsanız bile aslında bir tane gizli pokemon bulunmaktadır. Bu gizli pokemon tabi ki tahmin edebileceğiniz gibi Pikachu‘dur. Peki Pikahcu’yu nasıl buluruz veya nasıl açığa çıkar?

İlginizi Çekebilir!  Touristica Şikayet ve Yorumları

Eğer ki sizde Pikachu’yu yakalamak istiyorsanız oyuna başlarken etrafınızda bulunan 3 pokemondan uzaklaşmanız gerekmektedir. ulbasaur, Charmander ve Squirtle isimli pokemonlardan uzaklaştığınız takdirde telefonunuz da tekrar bir titreme olacaktır. Pokemon Go oyununun başındaki 3 pokemon türü karşınıza çıkabilir. Tekrar uzaklaşın ve Pikahcu’yu görmeyi deneyin. Genel olarak baktığımız zaman 3 veya 5 denemeden sonra Pikachuortaya çıkmaktadır. Ortaya çıktıktan sonra hemen topu atıp yakalamanız mümkün.

Pokemon Go'da Pikachu Nasıl Yakalanır? OppoTr.Com

Pokemon Go’da Pikachu Nasıl Yakalanır? OppoTr.Com

Fakat yazımızı bitirmeden önce hatırlatmak istediğim bir şey var. Oyunda Pikachu’yu yakalamak için oyun başında olmanız gerekmektedir. Eğer ki önceden oyuna başladıysanız ve o 3 pokemonu seçtiyseniz, Pikachu’yu yakalamak gibi bir amacınız var ise tek yapmanız gereken bol bol gezmek olacaktır. Ayrıca Pikachu gezmekten ve yollardan hariç Pokemon yumurtalarından da çıkma şansı bulunmaktadır. Umarım yazımızı beğendiğiniz aşağıda bulunan yorum kısımından sorularınız var ise bize çekinmeden  sorabilirsiniz. İyi oyunlar. ?Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli