Oppo 5G Telefon Fiyatları İle Meydan Okuyacak! - Oppo 5G'li Cihazlar
e
sv

Oppo 5G Telefon Fiyatları İle Meydan Okuyacak!

1248 okunma — 30 Eylül 2019 06:54

Geçtiğimiz yıllarda birçok amiral gemisiyle hayatımıza giren 5G, ilk dönemini 900–1000 dolar fiyat etiketine sahip telefonlarda bulunarak geçirdi. Çinli firmalar fiyat etiketinde indirime gitse de fiyatlarda iyi bir düşüş yaşanmadı. Fakat Oppo 5G satış müdüründen gelen açıklamaya göre Oppo 5G telefon fiyatları düşürülerek 5G piyasasında önemli bir rekabet ortamı oluşturulmaya hazırlanılıyor.

Oppo 5G Cihazları ile Meydan Okuyacak!

Oppo 5G Telefon Fiyatları İle Meydan Okuyacak!

Geçen yıl 5G akıllı telefon endüstrisinin en önemli gelişmelerinden biri olmayı başarmıştı. Birçok amiral gemisi cihazda karşımıza çıkan 5G, yeni çıkan modellerin fiyatlarını da etkiledi. Geçtiğimiz yıl min. 900–1000 dolar telefon fiyat bandında görünen 5G bu sene de önemli bir düşüş yaşamadı.

2018’e göre daha ucuza karşımıza çıkan birçok 5G’li telefonda rastladık özellikle OnePlus gibi Çinli markalar arasında rekabetin artmaya başlamasıyla 500–600 dolar aralığına kadar fiyatlar düştü. Bugün ise Oppo satış müdüründen çok güzel bir haber geldi.

Oppo 5G satış müdürü, yeni dönemde 400 $ ve üzerinde tüm cihazlarda 5G özelliğini sunacağının sözünü verdi. Bununla birlikte şirketin Ar-Ge ekibinin çalışmaları bulut oyunları, HD çok kişili ve videolu görüşme ve bulut fotoğraf saklama gibi özellikler üstünde çalıştığını da belirtti.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Reno 2 Root Nasıl Atılır?

Oppo’nun ilk 5G Hotel adlı yazımızı okudunuz mu? okumadayısanız buyurun;

Oppo 5G Hotel

Twitter sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Oppo Forum Twitter

 Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli