Oppo Reno 4 Lite Geliyor! - Reno 4 Özellikleri ve Fiyatı | Oppo Forum
e
sv

Oppo Reno 4 Lite Geliyor!

1454 okunma — 26 Eylül 2020 22:33
Oppo Reno 4 Lite Geliyor! Reno 4 Lite Özellikleri ve Fiyatı

Oppo, Reno ailesini genişletmeye devam eder iken şirketin seriye ekleyeceği Reno4 Lite adlı modeli, FCC onaylama programında ayrıntılarıyla meydana çıktı.

Oppo Reno 4 Lite

Oppo, Reno serilerini ve yeni üyelerini tanıtmaya Çin’de 5G bağlantı teknolojilerini destekleyen Reno4 ve Reno4 Pro ile başlamıştı. Sonrasında tanıtılan modellerin 4G sürümleri global piyasaya açılmış ve son olarak da SE‘yi tanıtarak aileyi ideal fiyatlı bir modelle genişletmişti. FCC’de meydana çıkan bir Oppo modeli, Reno ailesinin son delegesi olabilir.

İlginizi Çekebilir: https://www.oppotr.com/oppo-reno-4-se-tanitildi/

Oppo Reno 4 Lite Geliyor! Reno 4 Lite Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Reno 4 Lite Geliyor! Reno 4 Lite Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Reno4 Lite ismiyle karşımıza çıkacağı fikir edinilen aygıt, Android 10 üstünde çalışan ColorOS 7.2 ile geleceği tahmin ediliyor. Sertifikasyonla birlikte meydana çıkan dizayn ayrıntılarına göre güç tuşu aygıtın sol yanısıra yer alırken ses tuşları ise sağ yana konumlandırılmış.

Reno 4 Lite Özellikleri

Daha evvelceki GeekBench bilgilerine göre sekiz çekirdekli MediaTek Helio P95 prosedürcüsünden güç alacak aygıt, 8 GB RAM opsiyonuna de sahip olacak. 6,43 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlüğündeki ekranla istikbal aygıt amacıyla arka dizaynla ilgili bir ayrıntı paylaşılmamış. Cihazın 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2MP şeklinde dörtlü kamera setine sahip olacağı ön görü ediliyor. Ekrana birleşik parmak izi okuyucusu ve 4000 mAh kapasiteli bataryayle istikbal aygıt daha evvelce Bluetooth SIG ve GCF onaylamalarında da görüntülenmiş ve ayrıntıları internete sızmıştı.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli