Oppo Rx17 Neo Kırılmaz Cam - Oppo Forum
e
sv

Oppo Rx17 Neo Kırılmaz Cam

689 okunma — 16 Haziran 2021 21:17
Oppo RX17 Neo Kırılmaz Cam Detaylı Bilgi! OppoTr.Com

Oppo RX17 Neo kırılmaz cam ekran koruyucularının kalitesi duyulmaya devam ediyor. Ürün özellikleri arasında:

  • Sert darbelere karşı ufak parçalara ayrılmaması
  • Etrafa ve size zarar vermemesi
  • Ürünün uygulama sonrasında dokunmatik hassasiyete zarar vermemesi
  • Ultra ışık geçirgenliği sayesinde doğal görüntü kalitesinin bozulmaması

Gibi avantajlar yer alıyor. Bununla birlikte ürün yüzeyinde 3 katmanlı olarak güçlendirilmiş bir 9h sertlik özelliği vardır. Yani bu durumda kesici aletler ve anahtar gibi cisimlerin etkisi ile çizilmez ve oldukça dayanıklı bir yapısı vardır. Bunun yanı sıra Oleophobic yapısı sayesinde parmak izi ve diğer kirleri engelleyici özelliğe sahiptir. Dolayısıyla temizleme işi de oldukça kolay ve pratiktir.

İlginizi Çekebilir!  Oppo RX17 Neo

Oppo RX17 Neo Kırılmaz Cam Dokunmatik Ekran

Oppo RX17 Neo kırılmaz cam, dokunmatik ekran özelliğini bozmayan ve kullanımı zorlaştırmayan bir özelliğe sahiptir. Özellikle kesici bıçak ve anahtar gibi darbelerden etkilenmemesi ve çizilmemesi büyük bir avantaj sağlıyor. Parmak izi ve kirleri engelleyen yapısının yanı sıra ışık geçirgenliği sayesinde doğal görüntü kalitesini de korumaktadır. Bu ürün Temperli cam kırılmaz ekran koruyucu olup tamamen düz bir yapısı bulunmaktadır.

Oppo RX17 Neo

Yeni nesil teknolojş ve yazılım üzerine donatılmış olan Oppo RX17 Neo, size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır. Hem kaliteli bir ekrana sahip olması hem de güçlü işletim sistemi sayesinde ön plana çıkmaktadır. Geniş hafıza seçenekleri bulunan telefonda, dilediğiniz tüm şeyleri rahat bir şekilde depolayabilirsiniz.

Bu ürünün en önemli özelliklerinden olan fonksiyonel ve işlevsel detayları, sizlere kullanım kolaylığı sağlayarak ara yüzü ile rahat bir deneyim sunacaktır. Bunun yanı sıra bataryası ile gün içinde tatmin edici bir performansa sahip olacaksınız. Ekonomik telefon fiyatları sayesinde ve üstün teknik kabiliyeti ile ucuzluk ve kaliteyi bir arada yaşayacaksınız.

Kırılmaz Cam

Bu ürün, 2,5D eğimli ekran özelliğine sahip olduğu için cihazınızın görüntü kısımlarından itibaren başlayarak kenar kısımlarında eğim vardır. Bu durum ise diğer ekran koruyuculara oranla daha avantajlıdır. Bunun neni, standart ekran koruyucular, bazı cihazlarda eğimin başladığı yerde son bulurken, diğer cihazlarda da tamamını kaplar. Bu da kenar kısımlarında hava izi bırakmasını sağlar. Bunun nedeni ise eğimli alana temas etmemesidir.

Oppo RX17 Neo Kırılmaz Cam

Oppo RX17 Neo Kırılmaz Cam

Dolayısıyla telefon ekranını korumak için yeterli değildir. Bu yüzden telefonlarınızın ekranı zarar görmeye meyilli olabilir. Ekran koruyucularının kaplamış olduğu bölgelerin, cihazınızı tam anlamıyla koruması gerekir.

İlginizi Çekebilir!  Akıllı Telefonlarda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Detaylı Bilgi

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimizle görüşme yapabilirsiniz. Sizlere üstün hizmet anlayışımızla, memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarmayı planlıyoruz.

Satın Aldığınız Ürünler

Bu ürünü satın alırken, üstün koruma desteğinin farkını göreceksiniz. Ekranınızı tamamen kaplayan ve hava izi olmayan Full Body ve 3D Temperli cam ürünlerini sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürün özelliği aşağıdaki tabloda ayrıntılı olarak verilmiştir.

Uyumlu Marka Huawei
Uyumlu Seri R
Uyumlu Model 17 Neo
Ekran Koruyucu Kalite & Tipi A , Standart Ekran Koruyucu
Ekran Koruyucu Cinsi Temperli Cam
2,5 D Eğimli Ekran Desteği Yok/Var (Ürüne göre değişkenlik gösterir)
Ekran Koruyucu Kalınlığı 0,26 – 0,30 mm
Ekran Koruyucu Sertliği 9H

Cam Ekran Koruyucu

Cam ekran koruyucu satın alırken ürünün içinde genel olarak belirli ek ürünler de konulur. Bunlar arasında paket içeriği değişmekle birlikte, standart içerikler de bulunabilir. Bu da aldığınız ürüne göre değişkenlik gösterir. Paket içeriği:

  • 1 tane ürün başlığıyla uyumlu olan kırılmaz cam ekran koruyucu
  • 1 tane ıslak temizleme mendili
  • 1 tane kuru temizleme mendili
İlginizi Çekebilir!  Ekran Garantisi

Ürünün kullanım talimatlarını okuyarak işlem yaptığınızda kırılmaz camı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Cep Telefonu Aksesuar

Mobil cihazları, hayatımızın vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Bunun için de cep telefonu aksesuar çeşitleri de spor, modern lüks ve birçok çeşitleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Ürünleri stoklarda hazır tutarken, sipariş verdiğinizde anında kargolama özelliğine sahibiz. Bunun için beğendiğiniz ürünü sipariş etmeniz yeterli. Oppo RX17 Neo kırılmaz cam dahil tüm ürünleri sipariş etmek için zaman kaybetmeyin.

Tüm yeniliklerden haberdar olmak için oppo facebook grubumuza bekleriz!

https://www.facebook.com/groups/oppotr

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli