Oppo Reno 8 Serisi 23 Mayıs’ta İpad Air Tablet, Encore TWS Kulaklıkları İçerecek Şekilde Piyasaya Sürülecek

0
164
Oppo Reno 8 Serisi 23 Mayıs'ta İpad Air Tablet, Encore TWS Kulaklıkları İçerecek Şekilde Piyasaya Sürülecek
Oppo Reno 8 Serisi 23 Mayıs'ta İpad Air Tablet, Encore TWS Kulaklıkları İçerecek Şekilde Piyasaya Sürülecek

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

Oppo Encore TWS kulaklıkları beyaz renk seçeneğiyle sunuluyor. Oppo Reno 8 serisi, normal Oppo Reno 8, Reno 8 Pro ve Reno 8 Pro + ‘yı içerir. Bu akıllı telefonlar 23 Mayıs’ta Çin’de piyasaya sürülecek.

Çinli teknoloji devi şimdi de Oppo Pad Air tablet ve Oppo Enco R TWS kulaklıklarının Reno 8 serisi ile birlikte tanıtılacağını duyurdu. Ayrıca, Oppo Reno 8 serisi piyasaya sürülmeden önce Oppo Çin’in resmi mağazasında zaten listelenmişti. Bu listeler, bu akıllı telefonlar için tasarım, RAM / depolama yapılandırmaları ve renk seçeneklerini ortaya çıkardı.

Oppo Pad: OPPO'nun İlk Tabletinin Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı
Oppo Pad: OPPO’nun İlk Tabletinin Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Oppo, Oppo Enco R TWS kulaklıklarının ve Oppo Pad Air tabletinin 23 Mayıs’ta Reno 8 serisi ile birlikte Çin’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Şirket ayrıca Oppo Pad Air’in 6.94mm ince bir tasarıma sahip olduğunu ve yaklaşık 440g ağırlığında olduğunu paylaştı. Oppo Enco R hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak beyaz renk seçeneğiyle geldikleri ortaya çıktı.

Oppo Reno 8 Serisi

İlgili haberlerde, Oppo Reno 8 serisi zaten Oppo Çin’in resmi mağazasında listelendi. Normal Oppo Reno 8’den başlayarak, üçlü bir arka kamera kurulumuna ve dairesel bir LED flaşa sahip olacak şekilde tasvir edilmiştir. Ön tarafta, sol üst köşede bir delik açma kesimi var. Oppo Reno 8 Pro’ya gelince, MariSilicon etiketini taşıyan dörtlü bir arka kamera kurulumu var, bu da bu akıllı telefonun Oppo’nun şirket içi görüntüleme çipine sahip olacağını gösteriyor. Son olarak, arkada bir dörtlü kamera kurulumuna da ev sahipliği yapan Oppo Reno 8 Pro + ‘da işler biraz farklı, ancak MariSilicon etiketi taşındı ve ön taraftaki delik delme kesimi şimdi ortalandı.

İlginizi Çekebilir!  Oppo A12s tanıtıldı: İşte tüm özellikleri

Listelere göre, Oppo Reno 8 ve Reno 8 Pro muhtemelen siyah, mavi ve degrade renk seçenekleriyle sunulacak. Bu arada, Oppo Reno 8 Pro + siyah, yeşil ve gri renklerde geliyor gibi görünüyor. Her üç akıllı telefonun da 8GB / 12GB RAM ve 128GB / 256GB depolama seçenekleriyle geldiği söyleniyor.Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz