Oppo Enco Buds W12 Özellikleri - Oppo Forum
e
sv

Oppo Enco Buds W12 Özellikleri

342 okunma — 05 Ekim 2022 01:41
Oppo Enco Buds W12 Özellikleri

Oppo Enco Buds w12 özellikleri; Son teknolojik gelişmelere bağlı olarak ön plana çıkmış bir bluetooth kulaklık ile tanışabilirsiniz. Oldukça rahat ve kullanışlı yapısı ile dikkat çeker. Günümüzde artık kablolu kulaklığın yerini sadece kulağa takılan ve kablosuz kullanılan bu tür cihazlar aldı.

Hem kolay ve pratik hem de sağlıklı kullanım sunar. Üstelik uzun yıllar kullanım garantisi de sizi bekler. Şarj olduktan sonra 24 saate kadar kullanım imkanına sahip olursunuz. Kulakta uzun süre kaldığı zaman her hangi bir rahatsızlık hissi vermez. Dış kısmı yumuşak olan bir çepere sahiptir. Bu yüzden ağrıma ve kulakta kaşıntı yapma gibi bir durum söz konusu olmaz.

Oppo Enco Buds W12 Özellikleri

Oppo Enco Buds W12 Özellikleri

Oppo Enco Buds W12 Özellikleri

Kolay ve pratik bir kullanım sizi bekler. Sadece telefonunuzun bluetooth alanını açık tutmanız gerekir. Ardından kulaklığı kutusundan çıkartıp kulağınıza taktığınız zaman kulaklık doğrudan çalışacaktır. İlk etapta telefonu kulaklığa yakın tutabilirsiniz. Bu sayede telefon ile kulaklık arasındaki eşleşme daha kolay olur.

Bununla birlikte takmadan önce kulaklığı mutlaka şarj edin. Böylece kulaklığı uzun süre şarj etmeden kullanma olanağı elde edersiniz. Yumuşak dış kapsüle benzer yapısı ile kulakta ağrıma yaratmaz. Sağlık açısından test edildiği için her kulaklık yapısına da uygun bir üründür. Farklı renklere sahip birçok çeşidi mevcut. Oldukça pratik ve kolay kullanım ile bu ürünü uzun yıllar kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Oppo En Ucuz Telefon Modeli İncelemesi

Sağlıklı Bir Ses Sistemi

Cihaz sağlıklı bir ses sistemini size sunar. Daha az ses gecikmesini yaşarsınız. Ürünü kulağa takar takmaz anlık eşleşme sağlanır. Eşleşme sağlandıktan sonra ise telefonda mevcut olan tüm ses dosyalarını bu kulaklık vasıtası ile anlık alabilirsiniz. Üstelik ses dosyaları sadece müzikten ibaret değildir.

Bu alanda filmden komik videolara kadar her türlü ses dosyasını açıp bluetooth kulaklık ile dinleyebilirsiniz. Kablo ile uğraşma derdiniz kalmaz. Sadece eşleşme sağlayarak kulağınıza sabitlemeniz yeterlidir. Ses dengesizliği yaşanmaz. Seste kesilme ya da kopma durumu da söz konusu olmaz. Şarjı bitmeden öncede size uyarı gelir. Akıllı teknolojik özellikler ile donatılmış olan bu ürün sizi bekler.Oppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli