Oppo Akıllı Saat Modelleri - Oppo Forum
e
sv

Oppo Akıllı Saat Modelleri

465 okunma — 07 Mart 2022 07:54
Oppo Akıllı Saat Modelleri

Oppo tarafından üretilen akıllı saat modelleri, büyük ekran, çizilmeye dayanıklı ve canlı renkler ile göz dolduruyor. Akıllı saatler modellere göre değişiklik gösterse de standart kullanımda 14 güne kadar şarjı gedebilir. Uyku esnasında ve sonraki süreçte tüm uyku boyunca nabız, kalp atıp, oksijen seviyesi ve tansiyonu takip edebilir. Koşu, yüzme, kürek çekme gibi egzersiz modunda kullanılabilir. Hoş tasarımı ile her kıyafete ve stile uyum sağlar.

Oppo Akıllı Saat Modelleri

Hoş tasarımı ile her kıyafete ve stile uyum sağlar. İşte oppo akıllı saat çeşitleri!

1-Oppo Watch Free Siyah Akıllı Saat

Oppo Watch Free Siyah Akıllı Saat

Oppo Watch Free Siyah Akıllı Saat

Watch Free akıllı saat modeli, hafif ve şık tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar. Adım sayar, kalp ritim ölçme, suya dayanıklı, titreşim, uyku takibi gibi birçok özellik sunar. Oppo akıllı saat fiyatı 920-1000 TL aralığında satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Oppo Watch Modelleri 2022

2- Oppo Watch 46 mm Akıllı Saat Siyah

 

1.91 İnç ekranı, 402X476 piksel ekran çözünürlüğü ve 430 mAh batarya kapasitesine sahip olan ve bir akıllı telefondan beklentilerinizi fazlası ile karşılıyor. Adım sayar, GPS, kalp ritim ölçme, suya dayanıklı, titreşim, uyku takibi, gelen aramaları yönetme, müzik kontrolü, SMS ve alarm gibi özellikleri sayesinde oldukça kullanışlıdır. Oppo akıllı saat yorumları arasında beğenilen bir üründür. Oppo Watch 46 mm akıllı saat 1999-2500 TL bandında satılmaktadır.

Oppo Watch 46 mm Akıllı Saat Siyah

Oppo Watch 46 mm Akıllı Saat Siyah

Oppo akıllı saat özellikleri Watch 41 mm modelinde hoparlör, mikrofon, dahili depolama, 1 GB bellek, GPS, Wi-fi, batarya kapasitesi 300 mAh, ortalama batarya ömrü 24 saat olarak belirlenmiştir. Fitness modu ile yüzme, koşu, kürek çekme gibi özellikleri ile kolaylık sağlar. Oppo Watch 41 mm akıllı saat 2500-2950 TL aralığında satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Reno 10x Zoom Özellikleri ve Fiyatı

4-Oppo Realme Band Siyah Akıllı Bileklik

Oppo Realme Band Siyah Akıllı Bileklik

Oppo Realme Band Siyah Akıllı Bileklik

Oppo akıllı bileklik batarya kapasitesi 90 mAh batarya ömrü ortalama 144 saat ve batarya teknolojisi Li-Polymer’dir. Toza ve suya dayanıklıdır. Mikrofon ve hoparlör özelliği yoktur. Titreşim özelliği vardır. Ekran boyutu 0.96 İnç, ekran çözünürlüğü ise 160 piksel’dir. Alarm, çağrı bildirimi, hava durumu, saat, takvim, uyku monitörü, bisiklet koşma adım sayar ve ivme ölçer vardır. Oppo Raelme Band siyah renkli akıllı bileklik 399-499 TL bandında satılmaktadır.

Oppo Akıllı Saat Modelleri

Oppo Akıllı Saat Modelleri

Oppo Facebook Grubumuza katılmak için tıklayın =>> https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli