Oppo A5S Root Nasıl Atılır? - Oppo Forum
e
sv

Oppo A5S Root Nasıl Atılır?

1551 okunma — 30 Nisan 2021 09:55
Oppo A5S Root Nasıl Atılır? OppoTr.Com

Oppo A5S Root Nasıl Atılır? Corning Gorilla Glass teknolojisiyle 6,2 inçlik boyutuyla sizlere en iyi kalitedeki görüntüleri vermektedir. İki farklı renk seçeneği olmak üzere mavi ve siyah renkleriyle günümüz modasıyla uyum yakalamanızı sağlayacaktır.

Sahip olduğu A5s frekansla ve Nano + Micro SD, Single Card + SD Card’la en iyi performansı sunacaktır.

RAM olarak 3GB, hafıza olarak da 32GB’a yeri olan bu cihaz dilediğiniz uygulamaları yükleyerek yer alanı sıkıtınız olmadan kullanmanızı sağlamaktadır.

İşletim sistemi olarak Android 8.1 tabanlı ColorOS 5.2 özelliğiyle ve harika grafik işletimcisiyle de rahatlıkla kullanım yapabilirsiniz.

Oppo A5S Pil Ömrü Nedir?

Oppo A5S’i 4230mAh kapasitesiyle uzun pil ömrüyle dilediğiniz uygulamalarla arkada açık kalmak üzere kullanabilir ve kesintisiz şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.

Görüntü Kalitesi Nedir?

Günümüzdeki görüntü kalitesi isteklerini göz önüne alırsak HD plus kalitesiyle görüntülerinizi daha soft ve gerçekçi olarak size sunmaktadır. Ayrıca AR çıkartma özelliğiyle de harika anlar yakalayarak 13MP arka sensör ve 3MP arka sensör özellikleriyle daha net anlar yakalayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Oppo A5s Ekran Videosu Alma

Oppo A5S Root Neden Atılır?

Android telefonunuzu yeniden yapılandırmak ve tüm yetkiyi ele almak istiyorsanız, telefonunuzu kullanamıyorsanız telefonunuza root atmanız gerekmektedir.

Telefonunuzu hiçbir şekilde kullanamadığınız durumlarda birkaç root uygulaması indirerek bu problemden kurtulabilirsiniz. Cihazda yaptığınız bu değişiklikle sistem ve yazılımını bundan sonra sizin düzenlemeniz gerekmektedir.

Sisteminizi en baştan kurabilirsiniz fakat bunun yerine telefonunuzu garanti kapsamından çıkmadan önce de servise götürüp bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Oppo A5S Root Nasıl Atılır?

Oppo A5S Root Nasıl Atılır? OppoTr.Com

Oppo A5S Root Nasıl Atılır? OppoTr.Com

Telefonunuza root atmak için alanında bir yer açarak birkaç root uygulamasından birini indirerek telefonunuzu yeniden yapılandırabilirsiniz. Yeniden kuracağınız sistemde dikkatli olmanız gerekir. Çünkü telefonunuza yüklenen tüm sistem ve yazılımlar silineceği için siz bu android cihaza ne yüklerseniz onu kullanacağınızı bilmeniz gerekir.

Yüksek performansta yükleyeceğiniz uygulamaların da sistemi kaldırıp kaldırmayacağını bilerek yüklemeniz gerekmektedir. Ayrıca root atmadan önce telefonunuzda bulunan sizin için önemli olan dosyaları, görüntüleri, uygulamaları yedeklemeniz gerekmektedir.

Root Atmak Garantiyi Bozar mı?

Android cihazlarda bu tür sıfırlamaların yapılması garantiyi bozmaktadır. Fakat cihaz garanti kapsamı süreci içerisindeyse servise götürmeniz daha mantıklı olacaktır.

Daha fazla bilgi ve kullanıcı kitlesine ulaşmak için Facebook Grubumuza bekleriz! https://www.facebook.com/groups/oppotrOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli