One Mini, Dil Çeviri Cihazı İnceleme

  0
  364

  One Mini, Dil Çeviri Cihazı İnceleme

  Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

  Oppo Google News

  One Mini isimli sesli ve yazılı 12 farklı dili bir birlerine sorunsuz çevirebilen cihazı sizlere tanıtmak adına bu yazıyı hazırladık. Hayaldi gerçek oldu demek istemiyorum çünkü geçmişte filmi yapılan ve hayal dahi edilemeyecek teknolojilere bugünlerde ulaşmak garip karşılanmıyor.

  Herkes yurt dışında gezi hayalleri kuruyor fakat karşılarına çıkan en büyük engeller arasında dil sorunu geliyor. One Mini isimli cihaz işte tam bu korkuları rahatlıkla yenmemizi sağlayacak olan hizmeti sunmak için özenle tasarlanmış. Burada size cihazı pazarlamaya çalışmıyorum fakat teknoloji o kadar ilerledi’ki artık en kaliteli ve sorunsuz olan cihazları ön plana çıkarmamız gerekiyor. Bilim kurgu sevenler arasındaysanız eğer One Mini cihazının yaptığı işleve benzer cihazları çeşitli oyunlar ve filmlerde denk gelmişsinizdir.

  One Mini Özellikleri

  Bu cihazda yer alan çeviri özelliği diğer cihazlardan ve uygulamalardan oldukça farklı ve daha kaliteli. One Mini cihazı sesli konuşulan dili tespit ediyor ve kaydedip çeviriyor. Cihazda kullanılan yapay zekanın konuşulan dilin hangi dil olduğunu tespit edip sonrasında istediğiniz başka bir dile bire bir derecesinde çevirme üzerine geliştirilmiş. Aynı zamanda çevirmek istediğiniz dili sesli veya yazı metni olarak çevrilmiş halini sizlere sunuyor.

  One Mini
  One Mini

  Firmaların, Şirketlerin veya bir çevirmene ihtiyaç duyan herhangi bir işletmenin tek bir cihaz yardımı ile bu sorundan kurtulmasını sağlıyor. 7 Gün 24 saat kullanabileceğiniz One Mini cihazını taşımak ve kullanmakta oldukça kolay.

  Cihazı aktif ettiğiniz zaman size kusursuz bir dil tercümanı olacaktır. Cihazı deneyimleme fırsatı bulamadım fakat izlediğim yabancı inceleme videoları ve okuduğum tarafsız makalelere dayanarak bunu rahatlıkla savuna bilirim.

  One Mini, çeviri olarak tasarlanmış bir cihaz olsa bile kablosuz müzik çalar olarak’da kullanılabiliyor. Tabi’ki bu özelliğine ne kadar gerek vardı tartışılır fakat kullanıcılarına bu yönde’de hizmet sunuyor.

  İlginizi Çekebilir!  Binali Yıldırım’ın Mouse Videosu Gündem Oldu

  One Mini Fiyatı

  One Mini, çeviri cihazı yurt dışında 69 dolar yani yaklaşık 400 TL civarına satılmaktadır. Cihazın siyah, kırmızı, yeşil ve açık gri gibi farklı renk seçenekleri’de bulunuyor.

  Kaynak: SiberStar.Com  Oppo Forum Google News

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz