One Mini, Dil Çeviri Cihazı İnceleme - Oppo Forum
e
sv

One Mini, Dil Çeviri Cihazı İnceleme

1164 okunma — 07 Aralık 2019 08:47

One Mini, Dil Çeviri Cihazı İnceleme

One Mini isimli sesli ve yazılı 12 farklı dili bir birlerine sorunsuz çevirebilen cihazı sizlere tanıtmak adına bu yazıyı hazırladık. Hayaldi gerçek oldu demek istemiyorum çünkü geçmişte filmi yapılan ve hayal dahi edilemeyecek teknolojilere bugünlerde ulaşmak garip karşılanmıyor.

Herkes yurt dışında gezi hayalleri kuruyor fakat karşılarına çıkan en büyük engeller arasında dil sorunu geliyor. One Mini isimli cihaz işte tam bu korkuları rahatlıkla yenmemizi sağlayacak olan hizmeti sunmak için özenle tasarlanmış. Burada size cihazı pazarlamaya çalışmıyorum fakat teknoloji o kadar ilerledi’ki artık en kaliteli ve sorunsuz olan cihazları ön plana çıkarmamız gerekiyor. Bilim kurgu sevenler arasındaysanız eğer One Mini cihazının yaptığı işleve benzer cihazları çeşitli oyunlar ve filmlerde denk gelmişsinizdir.

One Mini Özellikleri

Bu cihazda yer alan çeviri özelliği diğer cihazlardan ve uygulamalardan oldukça farklı ve daha kaliteli. One Mini cihazı sesli konuşulan dili tespit ediyor ve kaydedip çeviriyor. Cihazda kullanılan yapay zekanın konuşulan dilin hangi dil olduğunu tespit edip sonrasında istediğiniz başka bir dile bire bir derecesinde çevirme üzerine geliştirilmiş. Aynı zamanda çevirmek istediğiniz dili sesli veya yazı metni olarak çevrilmiş halini sizlere sunuyor.

İlginizi Çekebilir!  Yemek Sepeti Restoran Destek Hattı 0850
One Mini
One Mini

Firmaların, Şirketlerin veya bir çevirmene ihtiyaç duyan herhangi bir işletmenin tek bir cihaz yardımı ile bu sorundan kurtulmasını sağlıyor. 7 Gün 24 saat kullanabileceğiniz One Mini cihazını taşımak ve kullanmakta oldukça kolay.

Cihazı aktif ettiğiniz zaman size kusursuz bir dil tercümanı olacaktır. Cihazı deneyimleme fırsatı bulamadım fakat izlediğim yabancı inceleme videoları ve okuduğum tarafsız makalelere dayanarak bunu rahatlıkla savuna bilirim.

One Mini, çeviri olarak tasarlanmış bir cihaz olsa bile kablosuz müzik çalar olarak’da kullanılabiliyor. Tabi’ki bu özelliğine ne kadar gerek vardı tartışılır fakat kullanıcılarına bu yönde’de hizmet sunuyor.

One Mini Fiyatı

One Mini, çeviri cihazı yurt dışında 69 dolar yani yaklaşık 400 TL civarına satılmaktadır. Cihazın siyah, kırmızı, yeşil ve açık gri gibi farklı renk seçenekleri’de bulunuyor.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli