Kuaförüm Sensin WhatsApp Hattı ve Telefon Numarası - Oppo Forum
e
sv

Kuaförüm Sensin WhatsApp Hattı ve Telefon Numarası

973 okunma — 12 Aralık 2019 16:33

Kuaförüm Sensin WhatsApp Hattı ve Telefon Numarası

Kuaförüm Sensin WhatsApp Hattı ve telefon numarası ile iletişime geçebileceğiniz tüm adres kanallarını güncel olarak sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru yapmak için aradığınız Kuaförüm Sensin yarışmasında yarışmacı veya model olma şansı yakalayabilirsiniz.

Show TV uydu kanalında hafta içi her gün 12:30’da yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında koaför ve makyöz olarak bir ekip halinde takımca yarıştıkları bu platformda yarışmacı veya manken olabilmek için başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Kuaförün sensin WhatsApp hattı veya telefon numarası aracılığıyla gerçekleştireceğiniz başvurular sonrasında bir değerlendirmeye alınarak elemeler için stüdyoya çağrılacaksınız.

Kuaförüm Sensin WhatsApp Hattı

Kuaförüm Sensin WhatsApp Hattı
Kuaförüm Sensin WhatsApp Hattı

Kuaförüm Sensin WhatsApp Hattı‘na ulaşmak için aşağıdaki güncel bağlantıyı kullanabilirsiniz. Oyalama, dalga geçme ve hakaret tarzında atılan mesajlar hakkında suç duyurularında bulundukları konusunda uyaralım.

Kuaförüm Sensin WhatsApp hattı yalnızca başvurular ve daha önemli konuları kapsamaktadır. Farklı sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Kuaförüm Sensin Telefon Numarası

Kuaförüm Sensin Telefon Numarası ile arayarak canlı bilgi alabilirsiniz. Burada sormak istediğiniz her türlü soruya cevap vereceklerdir. Eğer sormak istediğiniz özel sorularınız varsa Kuaförüm sensin telefon numarası aracılığıyla sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Snapchat Zamana Duyarlı Ne Demek

Kuaförüm Sensin Başvuru Formu

Kuaförüm Sensin Başvuru Formu ile kişisel bilgilerinizi yollayarak yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz. Yarışmacı veya Model olmak için kesinlikle bu formu doldurmanız gerekiyor.

Kaynak: SiberStar.ComOppo Forum Google News
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
avatar
  • Hacı 4 yıl önce
  • Efendim Tokat’tan slm olsun yarışmayı gergin ailece izliyoruz ismim İsmail turhaldan yazıyorum edendim tek şikayetimiz kuaförlerimiz kendi aralarında iy işe bile 1 veriyorlar aralarında tek iyi olan Hasan ve buse bence oylamayı sadece jüri yapmalı saygılarla