iPhone’dan Oppo Telefona Veri Aktarma Nasıl Yapılır?

0
5216
iPhone'den Oppo'ya Veri Aktarma Nasıl Yapılır? OppoTr.Com
iPhone'den Oppo'ya Veri Aktarma Nasıl Yapılır? OppoTr.Com

Gelişmelerden haberdar olmak için Takip edin!

Oppo Google News

İphone dan Oppo’ya veri aktarma işlemi size zaman tasarrufu sağlayacak kolay bir işlemdir. Oppo telefonlara veri aktarımı, tüm Android platformlardan olabildiği gibi, iOS işletim sisteminden de aktarım mümkündür.

Eski telefonunuz iPhone ise ve yeni aldığınız Oppo telefona veri aktarmak isterseniz ince Clone Phone programını indirmeniz gerekiyor. Verilerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde aktarılması için, birkaç basit adım yeterlidir.

iPhone’dan Oppo’ya veri aktarma işlemi

Yeni Oppo telefonunuzdan Araçlar menüsünden telefon klonlama adımını izlemeniz gereklidir. Bu menüde önce bu yeni bir cihaz, ardından da iphone’dan veri aktar seçeneklerini seçin. Sizden, telefonu internete bağlamanız istenecek, hemen Wi-Fi bağlantınızı yapın. İsterseniz mobil bağlantı da yapabilirsiniz.

Verileriniz çoksa Wi-Fi bağlantı daha hızlı olacaktır. İkinci adımda iPone cihazından iCloud hesabınızı açmanız gerekecektir. Bu menüde eski telefonda bulut veri hesaplaması başlatılacaktır.

Eski cihazdaki telefonu klonla seçeneğini seçerek, bu eski bir telefon seçeneğini tıkladığınızda, cihazınız veri aktarmayı başlatma için bir QR kodu verecektir. Yeni Oppo cihazda verilen QR kodunu, iPhone QR Kodu tarayıcısı aracılığı ile tarayın.

İlginizi Çekebilir!  Oppo Rx17 Neo Telefon Özellikleri ve Fiyatı

"<yoastmark

İstediniz Veriyi Aktarabilirsiniz

iPhone cihazdaki verilerden istediğiniz Oppo telefona aktarmanız için seçenek var. Bu durumda aktarılacak verileri manuel olarak seçmeniz yeterli olacaktır. QR kodu tarama sorunu çıkarsa ne yapacaksınız? Böyle bir sorunla karşılaştığınızda, her iki cihazda da Clone Phone programını açmanız, ardından bağlan sekmesine tıklamanız durumunda, kişisel bağlantı gerçekleştirilecektir.

Yine bu bağlantı sağlandığında, Oppo telefonda çıkan QP kodunu, eski iPhone telefonda taratarak, veri aktarımını başlatabilirsiniz. Veri büyüklüğüne ve internet hızınıza göre, veri aktarımı 50 GB/saat hızında olacaktır. İphone dan Oppo’ya veri aktarma işlemi için gerekli olan Clone Phone programı, masa üstü bilgisayarda çalışmaz. Sadece telefonda çalışır.Oppo Forum Google News

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz