İnstagram Videosu İndirme Siteleri - Oppo Forum
e
sv

İnstagram Videosu İndirme Siteleri

1525 okunma — 19 Aralık 2019 16:26

İnstagram Videosu İndirme Siteleri

İnstagram uygulamasında kullanıcılar tarafından paylaşılan hikaye ve video indirme işlemini gerçekleştirebileceğiniz en başarılı siteleri bir araya getirdik.

Milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan ve mobil platformun en güçlü sosyal medya ağlarının başında gelen İnstagram uygulamasında kullanıcıların veya sayfaların video gönderisi veya hikayesi paylaştıkları zaman bunları cihazlarınıza yüklemenizi sağlayan en kaliteli siteleri sizlere sunuyoruz.

İnstagram Video İndirme işlemini yapmak artık eskisi kadar zor değil. Bir uygulama veya programa dahi gerek duymadan İnternet siteleri aracılığıyla video indirme işlemini hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz. Hem cihazlarınızda gereksiz uygulamalar ile yer kaplamıyor hemde dilediğiniz zaman her hikaye ve gönderiyi anında cihazlarınıza indirebilme fırsatı sağlıyor.

İnstagram Videosu İndirmek Artık Daha Kolay!

İnstagram Videosu İndirmek
İnstagram Videosu İndirmek

İnstagram Videosu İndirmek için eskiden onca uğraş verir anca bilgisayarlar aracılığıyla indirebilirdik. Tabi’ki teknoloji gelişiyor dediğimiz zaman sadece oyunlar, uygulamalar veya cihazlar aklınıza gelmesin bu tür işlemleri sağlayacak yazılım dilleri ve tarayıcı ile yapabileceğimiz işlemlerde gelişiyor.

İnstagram video indirme genellikle sayfa sahiplerinin tercihleri arasındaydı fakat günümüzde fenomen olan videoları indirip başka sosyal platformlarda paylaşmak veya arkadaşlarımız ile kurduğumuz mesajlaşma uygulamalarında onlara göndermek içinde tercih edilmeye başlandı.

İlginizi Çekebilir!  Vestel Klima e5 Hatası Nasıl Giderilir?

Arama motorlarında bazı kelimeler bazı sitelerin tekeline girmiş durumda. Yani bir şey yazdığınız zaman ve o yazdığınız konuyu detaylandırmak istediğinizde hep o tekel siteyi görürsünüz. Arama motorunun yalnızca onunla sınırlı olmadığını göstermek adına bu tür sitelerle bir liste oluşturmaya karar verdik.

İnstagram video indir” yazmak yerine artık bu listede size en uygun siteyi seçerek sürekli onu tercih edebilirsiniz. Popüler olan veya çok çıkarcı sitelere burada yer yok. Burası tamamen kullanıcı dostu ve sizi üzmeyecek sitelerle donatılacak.

İnstagram Video İndirme Siteleri

İnstagram Video İndirme Siteleri
İnstagram Video İndirme Siteleri

1. İnstaview.me/tr

Sitenin gerçek dili her ne kadar İngilizce olsa’da Türkiye’deki kitleyi küçümsemeyerek bize’de hizmet vermeye başladılar. Tek yapmamız gereken İnstagram videosu indirmek istediğimiz gönderinin linkini kopyalamak ve bu siteye girip yapıştırmak.

2. Videoindirelim.com

Buda yerli ve milli gururumuz olan bir İnstagram video indirme sitesi diyebiliriz. Aynı zamanda Facebook videolarını indirmemizi’de sağlıyor.

3. tr.savefrom.net

Bir aralar YouTube videoları indirmek için sıklıkla kullandığım sitenin sonradan İnstagram hikayeleri içinde kullanıldığını duyunca sevinmiştim. Aynı zamanda bir uzantı olarak ekleyerek daha kolay video indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Mass Effect Legendary Edition Türkçe Yama 2023

4. İnstatakipci.com

Yalnızca İnstagram takipçi satan bir site olarak sınırlandırmayın, bu uygulama hakkında her şey burada. Video indirme sistemleri’de oldukça başarılı.

5. downloadvideosfrom.com/tr

Yurt dışında popüler olacak’da ülkemiz bundan gerimi kalacak. Son derece sade ve kullanışlı tasarımı ile rahatlıkla instagram videosu indirebilirsiniz.

İnstagram Videosu Nasıl İndirilir?

İnstagram Videosu Nasıl İndirilir?
İnstagram Videosu Nasıl İndirilir?

Arama motorlarından yukarıda verdiğimiz instagram Video İndirme Siteleri arasından her hangi bir tanesine girerek mevcut cihazınıza videoyu indirebilirsiniz.

İnstagram Videosu İndirme Maddeleri:

  • İnstagram uygulamasında indirmek istediğiniz videonun sağ üst tarafında bulunan 3 noktaya tıklayın,
  • Bağlantıyı kopyalayın,
  • Yukarıda önerdiğimiz sitelerden bir tanesine girin,
  • URL Kısmına yapıştırın ve indirin.

İnstagram uygulamasında indirmek istediğiniz videoları paylaşan sayfaların herkese açık olması gerekiyor. Gizli ve özel sayfaların paylaşımlarını indiremezsiniz.

Kaynak: SiberStar.Com

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli